Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1521
Niepopularna opinia: świat według kiepskich jest przereklamowany, a poziom humoru trafia jedynie do osób o małym ilorazie inteligencji.

Dobitnie udowadniane jest to za każdym razem gdy ktoś dzieli się tutaj swoimi "ulubionymi momentami", które okazują się być po prostu przykre i żałosne.

#pdk #takaprawda #swk #seriale
Pobierz greedy_critic - Niepopularna opinia: świat według kiepskich jest przereklamowany, a p...
źródło: comment_1603259310XCkob9CYqhcM7G8lKvfZRe.jpg
  • 218
Ferdek: cycu podaj mnie browara

sztuczne indory udające śmiech publiczności: gulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgul

Ferdek: bo wiesz cycu są rzeczy które się fizjologom nie śniły

sztuczne indory udające śmiech publiczności: gulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgul

Ferdek: nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z moim wykształceniem

sztuczne indory udające śmiech publiczności: gulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgulgul
@greedy_critic: Jak byłem mały, miałem te 11-13 lat to jeszcze jako-tako, potem cringe. Ten sam efekt z 13. Posterunkiem i większością polskich seriali. Już chyba po latach prędzej polubiłbym Bennego Hilla. Drużyny A też bym nie dał rady zobaczyć. Świat wg. Bundych może, może (jest głębokie & szerokie).

Podsumowując - starzejemy się i mamy sentyment do czegoś z młodości, takie boomerskie sprawy
@greedy_critic: Kiedyś rozkminiłem z kumplem jak to jest i poproszę o uwagę, bo mówię jak jest:

Człowiek prosty, małolotny będzie się śmiał z prymitywnego humoru jaki jest zawarty. Pyskówek i prostoty.

Człowiek ze średnim IQ nie będzie rozumiał o co w tym serialu chodzi, nie będzie go rozumiał, będzie widział tylko prosty humor i będzie pisał takie wysrywy jak powyżej.

Człowiek rozgarnięty będzie widział wielopoziomowość humoru, będzie widział, że nawet z
a poziom humoru trafia jedynie do osób o małym ilorazie inteligencji.


@greedy_critic: Ludzie którzy poczucie humoru wiążą z ilorazem inteligencji sami do najinteligentniejszych nie należą. Mnie ani SWK ani kabarety nie bawią ani trochę, nie wiem jednak jaki miałoby to mieć związek z moją inteligencją.