Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Moja znajoma z pracy zdradzała swojego chłopaka, w między czasie wzięła z nim ślub.
Mam zdjęcie jak się przytula pod kołdrą z innym na parę miesięcy przed ślubem.
Dla mnie na rękę by było, gdyby jej się dostało i się wydało bo poza tym jest okropnym człowiekiem.
Tyle, że mam taką zasadę, że nie wtrącam się w życie innych, szczególnie obcych mi osób.
No i szkoda mi tego chłopaka, boję się że się załamie, mają ze sobą dziecko, wygląda na szczęśliwego na zdjęciach z nią.
Może czasem nieświadomość jest lepsza, przecież mogę zniszczyć mu życie, to duża odpowiedzialność móc wpłynąć na losy innych ludzi. Z drugiej strony mi go szkoda, ale świata nie zbawię, nie jest mi jakkolwiek bliski, żebym czuła się w obowiązku go uświadomić.
Poza tym ona by się dowiedziała skąd mam jej zdjęcie w łóżku, bo miała je tylko ona i ten chłopak z którym zdradzała. Ukradłam mu je z telefonu, bo strasznie mnie wkurzyła i chciałam się zemścić niszcząc jej życie ¯_(ツ)_/¯
Nie chcę żeby żeby on był w to jeszcze zamieszany, mogłaby do niego pisać z pretensjami. Sam mi pokazywał to zdjęcie i nie chcę, żeby stracił do mnie zaufanie. Poza tym wziąłby mnie za wariatkę, nie dziwię się.
Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Męczy mnie ta sprawa.

P.S.: Trochę pocieszające jest, że jest brzydka i gruba (około 100kg), intelektem też nie grzeszy.
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka #przemyslenia #
  • 107
bo strasznie mnie wkurzyła i chciałam się zemścić niszcząc jej życie


@BlackPinguin: Na co czekasz? Chłop pewnie wychowuje cudze dziecko. Jak mu pomożesz, to będzie miał szanse sobie je jeszcze jakoś ułożyć, a tak to będzie żył ze szmatą. Na jego miejscu wolałabyś żeby ktoś Cię uświadomił, czy żebyś żyła całe życie z #!$%@? w błogiej nieświadomości?
miej trochę klasy. To było przed ślubem, żaden argument w sądzie dla chłopaka, dzieciaka i tak nie dostanie, a ona wyjdzie na niewinną. Zepsujesz mu życie i zamącisz w związku, bo chcesz się na niej odegrać. Tu nawet nie chodzi o nich, tylko o tego małego człowieka, któremu runie świat pod nogami przez kłótnie rodziców mimo że może nawet jeszcze nie umie chodzić. Niektóre sprawy lepiej przemilczeć, zwłaszcza jeśli nie chodzi o
@Tadzik_Norek:
Opka pisze o ZEMŚCIE na p0lce, która kilka miesiecy przed slubem przytulala sie z jakims chlopem. I co według Ciebie to taka sama sytuacja jak przemoc domowa, albo gwałt? To ze jakas karyna tuli sie z sebixem? Nie wiesz jaka jest relacja miedzy karyną, a jej facetem, moze jest beciakiem do kwadratu.

I nie mam #!$%@? moralnosci jak to ujales. Nie jestem obojetna na problemy innych ludzi, sama wielokrotnie reagowalam
jego życie i tak będzie spieprzone, ale może iluzję dobrego dzieciństwa chociaż będzie miało, może jakieś dobre wspomnienia, na których będzie bazować. Ja wiem, że to cudze dziecko, ale jednak dziecko. Po co się wtrącać?


@welin: Mój stary zdradzał moją starą i udawał że wszystko jest w porządku. Moja stara puszczała bokiem mojego starego a przed nim udawała niewiniątko. Kiedy stanąłem po jednej stronie konfliktu i powiedziałem drugiej stronie co się
Opka pisze o zemście- bo na tym się skupia- ok. Co nie zmienia faktu, że tamten facet jest oszukiwany, zdradzany, chociaż ujęłas to: "kilka miesiecy przed slubem przytulala sie z jakims chlopem" (ciekawe czy tak samo byś to nazwała jakby chodziło o twojego neibieskiego i inna kobiete). Też nie wiesz jaka jest relacja- to co lepiej nie mówić, bo może to karyna i seba i jemu się należy żeby był zdradzany, albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaopaK: duże prawdopodobieństwo, że dziecko może nie być jego
Swojemu kochankowi powiedziała, że jest z nim w ciąży i pokazała stare USG żeby go przestraszyć, a wcale w ciąży nie była, nie wiem co chciała tym osiągnąć
Ogólnie ma opinię w pracy łatwej, biegającej za facetami żeby tylko komuś się wcisnąć do łóżka, daje praktycznie każdemu