Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Moja znajoma z pracy zdradzała swojego chłopaka, w między czasie wzięła z nim ślub.
Mam zdjęcie jak się przytula pod kołdrą z innym na parę miesięcy przed ślubem.
Dla mnie na rękę by było, gdyby jej się dostało i się wydało bo poza tym jest okropnym człowiekiem.
Tyle, że mam taką zasadę, że nie wtrącam się w życie innych, szczególnie obcych mi osób.
No i szkoda mi tego chłopaka, boję się że się załamie, mają ze sobą dziecko, wygląda na szczęśliwego na zdjęciach z nią.
Może czasem nieświadomość jest lepsza, przecież mogę zniszczyć mu życie, to duża odpowiedzialność móc wpłynąć na losy innych ludzi. Z drugiej strony mi go szkoda, ale świata nie zbawię, nie jest mi jakkolwiek bliski, żebym czuła się w obowiązku go uświadomić.
Poza tym ona by się dowiedziała skąd mam jej zdjęcie w łóżku, bo miała je tylko ona i ten chłopak z którym zdradzała. Ukradłam mu je z telefonu, bo strasznie mnie wkurzyła i chciałam się zemścić niszcząc jej życie ¯_(ツ)_/¯
Nie chcę żeby żeby on był w to jeszcze zamieszany, mogłaby do niego pisać z pretensjami. Sam mi pokazywał to zdjęcie i nie chcę, żeby stracił do mnie zaufanie. Poza tym wziąłby mnie za wariatkę, nie dziwię się.
Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Męczy mnie ta sprawa.

P.S.: Trochę pocieszające jest, że jest brzydka i gruba (około 100kg), intelektem też nie grzeszy.
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka #przemyslenia #
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak widzą ze ktoś kogoś faktycznie katuje to milczą albo odwracają głowę


@kosmita: gratuluję stworzenia chochoła i bicia się z nim, bo widzę doskonale wiesz jak reaguję kiedy komuś w moim otoczeniu dzieje się krzywda
  • Odpowiedz
@welin: Więc powiedz mi proszę, na podstawie czego doszłaś do wniosku, że zdrada może być usprawiedliwiona i jest jak to nazwałaś "dobra", kiedy facet nie zaspokaja kobiety w łóżku?
A kiedy to kobieta nie zaspokaja faceta, facet też powinien bez konsekwencji rżnąć inną na boku, a kobieta powinna przyjąć to jako dar, bo jej mąż jest zaspokojony?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NaopaK: Sledzenie zchowan seksualnych czy innych obcych ludzi to stalking i jako taki jest przestępstwem. Donieś na siebie, moralny krysztale.
  • Odpowiedz
@welin: A może życie i wychowywanie się w takiej relacji, będzie doskonałe dla psychiki i moralności dziecka, kiedy jedno z rodziców mogłoby dzieckiem się zaopiekować i stworzyć z kimś innym normalną rodzinę. Albo gdyby dziecko wychowywało się z dziadkami.
Mówisz mi że nie próbujesz bronić swojej tezy, a usilnie próbujesz udowodnić że zdrada nie jest niczym złym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NaopaK: >rucha mężatkę

Op napisal: Mam zdjęcie jak się przytula pod kołdrą z innym na parę miesięcy przed ślubem.

Ani mezatka, ani rucha. Masz chory łeb.
  • Odpowiedz
@NaopaK: nigdzie nie wartościuję zdrady ani żadnych zachowań w związkach, znowu oceniasz mnie na podstawie tego, jakie skojarzenia i emocje nasuwają Ci się od razu po naciśnięciu danego guzika w Twoim mózgu, który przypomina o trudnym dzieciństwie. Przykro mi, że Cię to spotkało, ale nie na tym polega merytoryczna dyskusja, że się komuś przypina łatki i przypisuje punkt widzenia rzeczywistości, o którym nawet nie ma wzmianki w jego wypowiedzi. Polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NaopaK: może taki mają ze sobą układ. Nadal są to podejrzenia wścibskiego człowieka, bez poparcia w dowodach.
G---o Cię obchodzi moja sytuacja. Zacznij wnikac a ci dojadę.
  • Odpowiedz
@welin: Nie oceniam tego emocjonalnie bo nie utrzymuję kontaktu z rodzicami od dawna i już to przepracowałem :)
Próbujesz mi nadepnąć na odcisk, ale to bezcelowe - przytoczyłem moją historię jako przykład tego, że dzieci w rodzinach w których rodzice się zdradzali, wcale nie wyrastają na normalnych i dla dziecka nie jest "lepiej" kiedy rodzice tkwią w takim związku.
Za to twierdzenie że dla dziecka będzie lepsze jak kobieta będzie popuszczała szpary na boku w tajemnicy przed mężem, pokazuje jaka z Ciebie specjalistka w tej dziedzinie :)

teraz
  • Odpowiedz
@welin No właśnie sporo wiem. Miałam taką znajomą. Zdradził ją facet i mega później nad tym ubolewała. Któregoś weekendu wybrała się do swojej rodzinnej miejscowości i przypadkiem spotkała tam swoją dawną miłość z lat młodzieńczych, który miał swój kawalerski. Nie dość, że utrzymywała z nim romantyczny "stosunek" przed jego ślubem to robiła to i po jego ślubie ( facet z małżonką też miał dziecko ). Laska, która została zdradzona - sama
  • Odpowiedz
@welin Najpierw piszesz, że zdrada jest dobra. A jak cie ktoś zjechał to nagle wyparcie xD Jesteś chora. Jak facet nie będzie cię zaspokajać w łóżku to go zdradzisz?
  • Odpowiedz