Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Moja znajoma z pracy zdradzała swojego chłopaka, w między czasie wzięła z nim ślub.
Mam zdjęcie jak się przytula pod kołdrą z innym na parę miesięcy przed ślubem.
Dla mnie na rękę by było, gdyby jej się dostało i się wydało bo poza tym jest okropnym człowiekiem.
Tyle, że mam taką zasadę, że nie wtrącam się w życie innych, szczególnie obcych mi osób.
No i szkoda mi tego chłopaka, boję się że się załamie, mają ze sobą dziecko, wygląda na szczęśliwego na zdjęciach z nią.
Może czasem nieświadomość jest lepsza, przecież mogę zniszczyć mu życie, to duża odpowiedzialność móc wpłynąć na losy innych ludzi. Z drugiej strony mi go szkoda, ale świata nie zbawię, nie jest mi jakkolwiek bliski, żebym czuła się w obowiązku go uświadomić.
Poza tym ona by się dowiedziała skąd mam jej zdjęcie w łóżku, bo miała je tylko ona i ten chłopak z którym zdradzała. Ukradłam mu je z telefonu, bo strasznie mnie wkurzyła i chciałam się zemścić niszcząc jej życie ¯_(ツ)_/¯
Nie chcę żeby żeby on był w to jeszcze zamieszany, mogłaby do niego pisać z pretensjami. Sam mi pokazywał to zdjęcie i nie chcę, żeby stracił do mnie zaufanie. Poza tym wziąłby mnie za wariatkę, nie dziwię się.
Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Męczy mnie ta sprawa.

P.S.: Trochę pocieszające jest, że jest brzydka i gruba (około 100kg), intelektem też nie grzeszy.
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka #przemyslenia #
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach