Wpis z mikrobloga

@OBSERWATORKA_Z_RAMIENIA_OBWE: Bo to śmieszne jak starasz się pominąć naukowe argumenty na rzecz czegoś w stylu ,,jo nie widziałam by ziemia okrągła zemio ja widzieć płaska " tutaj nie ma wyboru typu ja lubię czekoladę a ja lubię karmelki XD tu jest rozkmina w stylu elektryczność to coś co możemy opanować i wykorzystać a pioruny zsyła Zeus jak sie sroży XDXD teraz rozumiesz czy prościej wyjaśnić
@Dykto13 ja całkowicie rozumiem naukowe argumenty, nie wylapales że dla ludzi od tysięcy lat miłość to coś więcej niż wzór. Każdy odczuwa to inaczej, ktoś może nigdy nie zaznać miłości i ci jebnie frazes odkopany z wypoku sprzed 50 lat a ktoś to poczuje coś więcej oprócz wzoru napisze ci też co to dla niego znaczy, serio nie rozumiesz??
@OBSERWATORKA_Z_RAMIENIA_OBWE: Naturalnie ,że inaczej jedni mają fetysz grubych bab inni fetysz cuckold jeszcze inni lubią bedboy
ale to nie zmienia ,że jak samo nazwałaś jest to uczucie które przeminie albo łatwo przejdzie jeśli znajdziemy obiekt który bardziej nam pasuje niż obecny
Więc nie ma miłości w rozumieniu na całe ,życie kocham cię tak samo, albo kocham cię bo lubię twój charakter
Żeby poczuć tą miłość wystarczy do 90 sekund i tak