Wpis z mikrobloga

Dostałem raka. Matko jedyna jak to można słuchać @koroluk coś ty tam wymyślił w tym filmie? I jeszcze patronajta założyłeś. ¯\_(ツ)_/¯

5:45 FoR przedstawił raport do którego nawet nie zajrzałeś Mireczku a serwujesz nam raka instant w postaci inwektyw które zahaczają o cringe (Mentzen nie podaje źródeł finansowania! Mentzelolo sprawnie omija skąd weźnie pieniążki na funkcjonowanie państfa!) ale cóż, na szczęści inteligentne wykopki tego nie oglądały. Ja wytrzymałem do 15 minuty. Postaram się zrobić jakiś detoks i obejrzę do końca. No ale mój Robaczku przeczytaj ten raport a nie podajesz jakieś ikonografiki ze źródeł typu gazeta.pl i mówisz jakieś dyrdymały o tym że i tak są nie dokładni ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak ING (nie rób kurtyzany z logiki, w stylu wiecie ci z FoR to przedstawili raport ale hyhy niedokładny i tak a skoro jedni mówią tak (doktorzy hyhy) a ING tak (hyhy magistry conajwyżej i nie przeczytali pewnie nic hyhy) to sam przeanalizuję a co mi tam!). A! Jako podsumowanie tego wszystkiego dajesz wypowiedź dla Aleksandra Łaszka! Jego osobiste zdanie które z raportem nie ma nic wspólnego. Taka ta meteorytyka twoja Mireczku.

1000 - 1 = 999 #1000manipulacjikoroluka

A to jest tylko początek wycinania tego raka.

#konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka (wołam zainteresowanych z list @YgoR, nie chcesz być wołany pisz "Nie wołaj")
Pobierz qluch - Dostałem raka. Matko jedyna jak to można słuchać @koroluk coś ty tam wymyślił...
źródło: comment_1602754543VjEW0xCWgqEXj7VWWnwBER.jpg
  • 91
@qluch: W sumie już ci odpisali. Wyraźnie powiedziałem w filmie, że inne partie też nie przedstawiły źródeł oszczędności, więc nie wiem, co obalasz.

Aleksander Łaszek to główny ekonomista FOR i współautor analizy, jego komentarz pada w artykule prasowym na temat tego raportu. Nie wiem, skąd pomysł, że raportu nie dotyczy.

Czekam na kolejne części orania, świetnie ci idzie.
@ziemba1: wiadomo ze nie pokryjemy wszystkich wydatkow.
No właśnie. I cały film koroluka sprowadza się do tego, że nie wskazali które wydatki należy obciąć. A obciąć trzeba duuuuuuużo. I koroluk wskazuje, co możnaby odciąc i że to co możnaby i tak nie starczy na zbilansowanie tego ubytku.

ale jak zwieksza ci sie z tego tytulu dwukrotnie dochody

Może od razu stukrotnie?
Większość polaków płaci mniejszą skłądkę na NFZ niż ten najniższy
W sumie już ci odpisali. Wyraźnie powiedziałem w filmie, że inne partie też nie przedstawiły źródeł oszczędności, więc nie wiem, co obalasz.


@koroluk: obalam twoją argumentację. Nie odwołujesz się do raportu ale do jego opracowania. Nie pokazałeś na przykład takiego zrzutu jak ja tutaj. I twój film nie jest bezstronny, jest zrobiony pod tezę. Więc ja tę tezę podważam poprzez proste pytanie, jak można opierać swoje zdanie na .... swoim zdaniu
No właśnie. I cały film koroluka sprowadza się do tego, że nie wskazali które wydatki należy obciąć. A obciąć trzeba duuuuuuużo. I koroluk wskazuje, co możnaby odciąc i że to co możnaby i tak nie starczy na zbilansowanie tego ubytku.


@kurczok: Mirku po raz któryś, nie można zbilansować budżetu nawet przy 17 miliardach obcięcia dochodów czyli ŻADEN plan się nie spina.
Zdaniem konfederacji banda czworga jest za utrzymaniem obecnego systemu więc obietnice wyborcze na kilka kilkanaście miliardów złotych bez trudu mieszczą się w budżecie. Konta chce przeorać budżet na kilkaset milardow, więc co w tym dziwnego że i wymagania co do konkretnych danych na temat źródeł zasilania budżetu państwa są większe.


@patykiem_pisane: aha, czyli jak tylko troszkę chcę przyciąć albo wydać to nie muszę w sumie podawać skąd na to będę miał,
tak musisz. Gdy starasz się o kredyt na 1000zl możesz dostać od ręki. Gdy chcesz 500000 to nic dziwnego że bank dokładnie Ciebie prześwietla.


@patykiem_pisane: Co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba o parabankach mówisz, bank prześwietla każdego kredytobiorcę. To że na hipotekę potrzebujesz zabezpieczenia, nie wpływa na poziom prześwietlenia kredytobiorcy tylko dodatkową pracę z prześwietleniem zabezpieczenia.

Co to zmienia, skoro w opracowaniu są te same liczby?


@
Mirku po raz któryś, nie można zbilansować budżetu nawet przy 17 miliardach obcięcia dochodów czyli ŻADEN plan się nie spina.


@qluch: Stary, ale koroluk nie robi porównania programów partii, tylko wskazuje, dlaczego program konfederacji to dno.
Jeżeli koroluk zrobi film porównujący programy partii i tego nie wykaże, to twoja argumentacja będzie zasadna. Póki co nie jest, a ty bronisz sie na zasadzie - inni też są #!$%@?. No są, ale co
@qluch: świetne oranie, zarzuciłeś że nie zajrzał do raportu a udało ci się udowodnić że jest wręcz przeciwnie. I jeszcze ten screen z pozaznaczanym tekstem że inne partie również nie przedstawiły źródła finansowania tak jakby twierdził że jest inaczej. Skoro nie możesz niczego innego wymyśleć to najwyraźniej jego materiał stoi merytorycznie wysoko.
Pobierz wpoz - @qluch: świetne oranie, zarzuciłeś że nie zajrzał do raportu a udało ci się ud...
źródło: comment_1602759456vNfSDhO3rh3GsOo4f7gVzk.jpg
Co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba o parabankach mówisz, bank prześwietla każdego kredytobiorcę. To że na hipotekę potrzebujesz zabezpieczenia, nie wpływa na poziom prześwietlenia kredytobiorcy tylko dodatkową pracę z prześwietleniem zabezpieczenia.


@qluch: XDDD Sprawdzi BIK i umowę o pracę, ważne że masz jakiś dochód i brak długów, to wszystko załatwisz w godzinę. A teraz spróbuj pójść z "jakimś dochodem" i wziąć kredyt hipoteczny na 500000 złotych (