Wpis z mikrobloga

obejrzałem w końcu do końca ten film tej histeryczki z siłowni, to jak zaczęła płakać i mówić że jakaś kultura gwałtu bo ktoś się na nią patrzy to idealny przykład fobii społecznej i ona chce być terapeutką, jak ona sama się nadaje na terapie, jeszcze to oświadczenie na insta że jest bi XD, idealny przykład zrytego mózgu, a to ja myślałem że mam fobie społeczną XD
#silownia #bekazlewactwa #heheszki #patologiazmiasta
karix98 - obejrzałem w końcu do końca ten film tej histeryczki z siłowni, to jak zacz...
  • 41
kultura gwałtu


@karix98: Haha ale tak teraz wygląda programowanie Julek na mediach społecznościowych. Spróbuj się dogadać z babką, która chłonie instagramowo tiktokowy syf to rzucają takimi frazesami cały czas. Ta tutaj też na filmiku "gaslightuje mnie", czyli każda sytuacja jak ktoś ma odmiennie zdanie czy spojrzenie niż ja, ale oczywiście to moje jest słuszne.
@bronxxx Niestety nie wyginą bo są dotowani przez różnego rodzaju fundacje sorosa i koncerny w ameryczce, co umożliwia im nie tylko wegetację ale też wzrost. Np ten pokemon ma na swoim koncie takie dzieła jak film dokumentalny o najstarszym polskim Draq Queen - za co poszły nagrody i pieniążki od HBO. I tak to się kręci.

https://www.filmweb.pl/person/Bogna+Kowalczyk-2129794