Wpis z mikrobloga

Rozdaje bo nie używam - wszystko sprawne, użyteczne, nawet zadbane (pas prawie ogóle nie używany)

- Pas proud
- Owijki na nadgarstki monstera
- Neopreny monstera czerwone rozmiar L
- Może jeszcze paski pround jak drugi znajdę

Zasady

- Jeśli lubisz mnie lub informacje o treningu, diecie, suplementach, dopingu śledź mój IG - https://www.instagram.com/fullborsukworkout/ lub obserwuj tag #fullborsukworkout albo sam profil na wykopie https://www.wykop.pl/ludzie/Kasahara/ - nie jest to obowiązkowe, nie cisnę nigdy na sztuczne polubienia po prostu mile przypominam
- Daj plusika w wpisie, bo jakoś muszę to wylosować

Inne:

- Zielonki out
- Wygrywają 3 różne osoby
- Wysyłam tylko paczkomatem

Bonus:

Aktualna forma w komencie 6,5 week out, 4-5 dni po odpaleniu apteki

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #zdrowie #doping #sterydy
Pobierz Kasahara - Rozdaje bo nie używam - wszystko sprawne, użyteczne, nawet zadbane (pas pr...
źródło: comment_1602687195dZmvchb9GwPp5aCHmyyf8I.jpg
  • 104
@Khaine: tak; jechałem samego testa. X msc; robie teraz peaking pod sesje zdjęciową, gdybym nie robił sesji to bym nie robił peakingu. Jak chcesz wyglądać w danym okresie to musisz #!$%@?ć, bo środki zmieniają wygląd mięśnia. I tak jak napisałem po redukcji na 1-2 lata wracam do skromnych rzeczy, bo więcej mi nie trzeba; bo sylwetkę mam w piźdźie a sesję robię pod kątem marketingowym
@Kasahara: No przyznam szczerze, nawet jakbym miał coś brać to więcej niż sam teściu bym się nie odważył przez pierwsze kilka miesięcy o ile w ogóle bym coś mocniejszego potem ładował, że nie wspomnę o takim koktajlu xD Tren ponoć potrafi ostro siadać na bani i raczej bym sobie odpuścił.
jakbyś miał cel, z którego masz profit to byś wszystko wbił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kasahara: Nie sondzem, bo od propsów od stulejarzy z internetu nawet jakbym miał z tego jakiś hajs wolałbym np. żyć długo w sprawności i zdrowiu, a zapakowanie całej tablicy Mendelejewa w ciemno bez sprawdzania powoli tolerancji to już daleko poza moją strefą komfortu ¯\_(ツ)_/¯ Jeszcze by mi znienacka pikawa siadła i po
@Kasahara: Wolałbym żeby moja rodzina żyła biedniej niż bym zaryzykował całkowite zejście ze sceny z powodu np. jakiejś głęboko ukrytej wady serca której przez całe życie mógłbym nie zauważyć a która mogłaby mnie zabić na takiej mega-bombie ¯\_(ツ)_/¯ A to tylko czubek góry lodowej ewentualnych konsekwencji. No ale jak mówię, ja to ja. Osobiście wolę ryzykować pieniędzmi niż zdrowiem i/lub życiem.

Jaki koszt miesięczny takiej apteki i skąd wiesz że pewny