Wpis z mikrobloga

Zbiorczo:
Kuchnia miała być pod sufit. Projekt był na konkretną wysokość. Juz po zamówieniu lakierów dowiedzieliśmy się, że sufit będzie wyżej. AGD mieliśmy narzucone, tak samo przyłącza.

Szuflady Blum Legrabox, podnosniki klap Blum HK i HF, oświetlenie Hafele, kosze Magic Corner Peka. Wszystkie boki widoczne lakierowane, tak samo ozdobniki i fronty (lakier biały, matowy na płycie MDF), korpusy białe, płyta z Eggera. Uchwyty chromowane, w cholerę drogie (daliśmy za nie prawie 2,5k).
  • Odpowiedz
@Biedrona_ Mirku będę wdzięczny jakbyś zarzucił mi wymiary podłogi (bez szafek kuchennych) na której stoi wyspa. Chciałbym u siebie coś podobnego , a nie wiem jak to będzie wyglądało na moim metrażu.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@geuze: kolega robi kuchnie, czasami się trafia klient i którego demontują „starą” z całym nieużywanym sprzętem bo „się znudziła” a goście muszą wiedzieć, że ich stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zibizz1: o gustach się nie dyskutuje natomiast gorzej jak na tej dacii wsadzą znaczek renault i dojebią cene x10 :) ale to w dalszym ciągu jest to samo.
Ja zdaję sobie sprawę że są mechanizmy, karuzele szafki cargo i bajery jasna sprawa, mi nie podobają się natomiast takie meble do nowoczesnej kuchni bo taka lodówka na widoku to pasuje tam jak świni siodło no ale to wizja artysty i jakby
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc takie szafki na całej ścianie jak u @Biedrona_: na pierwszym zdjęciu po lewej i @ratty: też na lewej to mi się kojarzy z meblościanką w salonie w PRLu i zgaduję że za jakiś czas to wyjdzie z mody bo jest brzydkie xd
  • Odpowiedz
@Biedrona_: Wygląda bardzo ładnie. Graty za umiejętności i wykonaną pracę. Ciekawe, jak w praktyce sprawdzają się blaty na wysoki połysk. Jak z ich utrzymaniem w czystości itp.
  • Odpowiedz
to przejście kuchni w szafkę na korytarzu miodzio, kolory też, 9.5/10, minus 0.5 za dywanik :D Ktoś Ci to projektował? Jaki metraż kuchni?


@Silvestre_Cucumeris: Dzięki! :P dywanik na szczęście jest elementem ruchomym i bardziej z praktycznego punktu widzenia, a nic ciekawszego na razie nie ustrzeliliśmy. Sami projektowaliśmy więc jesteśmy tym bardziej dumni z efektu :) oczywiście wspomaganie pinterestem. Najbardziej jestem jednak zadowolony, że się uparłem (gdzieś na filmie w stanach widziałem) zmywarkę na wysokości! To jest game changer i polecam każdemu. W Polsce raczej mało kto tak robi i wykonawcy kręcą nosem, ale użytkowo to jest bajka, normalnie stoisz i sobie ogarniasz zmywarkę <3 Kuchnia 8m2

Mniej okazała, a dużo przyjemniejsza w odbiorze, mniej sztampowa i ergonomiczna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tadic: konglomerat ma bardziej jakby płynną strukturę i po prostu ładniej wygląda mimo że to już nie naturalny kamień, w teorii jest tańszy od granitu ale czarny jest często droższy od granitu bo ludzie często biorą go do wykończen ale to już zależy od okolicy, obok mnie droższy od granitu a 200km dalej 30% tańszy
  • Odpowiedz