Wpis z mikrobloga

Znaliście kogoś osobiście kto popełnił samobójstwo?

Ja znałem jednego chłopaka. Taki zwykły gość, miły, inteligentny. Nawet do kościoła chodził. Szkoda, że nawet wizja piekła go nie powstrzymała. Popełnił samobójstwo w wieku 23 lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samobojstwo #depresja #pytanie #przegryw
  • 319
  • Odpowiedz
  • 7
@trevoz
O Panie, sporo.
Wujek koło 50tki, nie znam szczegółów.
Znajomy ze szkoły 21 lat.
Kumpel z klasy w ostatni dzień liceum, 19 lat.
Dziadek kumpla, po 60 roku
  • Odpowiedz
@trevoz Poza tym same próby samobójcze miałam też ja. Przez to wylądowała w szpitalu i jak by nie patrzeć tam poznałam duzo wiecej ludzi. Nie byłam z nimi blisko. Jedni opowiadali czemu, inni tylko wspominali. Także temat samobójstwa niestety nie jest taki obcy.
  • Odpowiedz
@trevoz: Jeden chłopak z klasy gimnazjalnej - trudna sytuacja rodzinna, problemy w szkole, oficjalnie powiesił się bo nie dostał się do szkoły do której chciał, jak było naprawdę, nie wiem. Znajomy ojca powiesił się bo narobił długów chyba u każdego w mieście. Inny miał fajną rodzinę, ale zaczął kręcić z babą na boku, żona odeszła, tamta okazała się toksykiem, chłop skończył na drzewie. I na osiedlu kobieta mająca problemy psychicznie,
  • Odpowiedz
@trevoz: Mój znajomy ze szkoły, 22 lata, wszedł pod pociąg. Twardy charakter chociaż zamknięty na nowych ludzi. Miał w opór toksyczny dom i rodzinę. Najgorsze jest to, że chłopak za dzieciaka przez wiele lat był ministrantem, a mimo to proboszcz odmówił pochówku w jego parafii (,)
  • Odpowiedz
@trevoz: 7 lat temu, kolega z klatki obok, dodał w sylwestra zdjęcie na fb z dziewczyną, potem chyba się pokłócili, trochę po północy wsiadł w samochód i rozpędzony wjechał w mur
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to, że chłopak za dzieciaka przez wiele lat był ministrantem, a mimo to proboszcz odmówił pochówku w jego parafii (,)


@Karier: cooo? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@trevoz: w podstawówce dziewczyna z klasy obok powiesiła się po tym, jak jej mama zmarła na raka. a w liceum kolega z klasy podjął próbę.
  • Odpowiedz
Moj kuzyn sie zastrzelil

Bardzo przystojny inteligentny i wrazliwy chlopak (pamietam go jako nastolatka bo glownie wtedy spedzalismy czas) , ja bylem mlody gowniak lvl 7-13 czesto przychodzilem zeby pozyczyc jakies gry - nie mialem wtedy szybkiego internetu wiec on mi pobieral i zgrywal albo pograc na play station w pro evolution soccer.

Zostawil narzeczona , mial sporo przyjaciol pelno osob bylo na pogrzebie

Moim zdaniem nie sprostal oczekiwaniom jakie sam sobie
  • Odpowiedz
@trevoz: syn faceta sąsiadki. Ale akurat tam stary to menda bo odszedł z domu kiedy gość był b młody i zostawił go z jebnieta mamuśka. Gość trafił finalnie do poprawczaka i zaraz po wyjściu się powiesił
  • Odpowiedz
@trevoz: tak, też jednego dalekiego kolegę, powiesił się kilka miesięcy temu też w wieku 23 lat. Miał własny dobrze prosperujący biznes, dla kogoś kto miał z nim taki sporadyczny kontakt z zewnątrz na pewno niespodziewane
  • Odpowiedz
@trevoz: oj tak wielu, natomiast to jedno mną wstrząsnęło na zawsze, chłopak z dobrego domu mega przystojny, wysportowany i mądry.
Skoczył 150m w kamieniołom, ponoć bardzo się męczył bo przeżył upadek i konał dość długo z tego co lekarze stwierdzili.
  • Odpowiedz