Wpis z mikrobloga

@trevoz
O Panie, sporo.
Wujek koło 50tki, nie znam szczegółów.
Znajomy ze szkoły 21 lat.
Kumpel z klasy w ostatni dzień liceum, 19 lat.
Dziadek kumpla, po 60 roku życia.
Znajoma ze szkoły, 27 lat.
Kuzyn mojej znajomej, 13 lat.
Matka znajomej, po 50 roku życia.
Znajomy wujka, 45 lat. Długi i zostawiła go żona.
Znajomy mamy, koło 50. Poleciał z biznesem przez co zostawiła go żona.
@trevoz: Jeden chłopak z klasy gimnazjalnej - trudna sytuacja rodzinna, problemy w szkole, oficjalnie powiesił się bo nie dostał się do szkoły do której chciał, jak było naprawdę, nie wiem. Znajomy ojca powiesił się bo narobił długów chyba u każdego w mieście. Inny miał fajną rodzinę, ale zaczął kręcić z babą na boku, żona odeszła, tamta okazała się toksykiem, chłop skończył na drzewie. I na osiedlu kobieta mająca problemy psychicznie, została
@trevoz: Mój znajomy ze szkoły, 22 lata, wszedł pod pociąg. Twardy charakter chociaż zamknięty na nowych ludzi. Miał w opór toksyczny dom i rodzinę. Najgorsze jest to, że chłopak za dzieciaka przez wiele lat był ministrantem, a mimo to proboszcz odmówił pochówku w jego parafii (,)
Moj kuzyn sie zastrzelil

Bardzo przystojny inteligentny i wrazliwy chlopak (pamietam go jako nastolatka bo glownie wtedy spedzalismy czas) , ja bylem mlody gowniak lvl 7-13 czesto przychodzilem zeby pozyczyc jakies gry - nie mialem wtedy szybkiego internetu wiec on mi pobieral i zgrywal albo pograc na play station w pro evolution soccer.

Zostawil narzeczona , mial sporo przyjaciol pelno osob bylo na pogrzebie

Moim zdaniem nie sprostal oczekiwaniom jakie sam sobie