Wpis z mikrobloga

Znaliście kogoś osobiście kto popełnił samobójstwo?

Ja znałem jednego chłopaka. Taki zwykły gość, miły, inteligentny. Nawet do kościoła chodził. Szkoda, że nawet wizja piekła go nie powstrzymała. Popełnił samobójstwo w wieku 23 lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samobojstwo #depresja #pytanie #przegryw
  • 319
  • Odpowiedz
@trevoz dziewczyna młodsza ode mnie, miała 15 lat i powiesiła się w stodole. Druga to była kobieta z mojej ulicy, chyba 27 lat miała. Zostawiła 8 letnia córkę i powiesiła się w łazience. Wystawało się ze nie ma problemów, miała faceta, prace, córeczkę
  • Odpowiedz
@trevoz: Owszem, moja babcia 15 lat temu powiesiła się na klamce od drzwi. Po latach małżeństwa z mężem alkoholikiem i awanturnikiem miała dość.
Drugą osobą był sąsiad ww. babci. Powiesił się w stodole 8 lat temu. W sumie to była to nasza daleka rodzina. Gość poszedł dość szybko na emeryturę i nie miał co ze sobą począć, chociaż pewnie są inne powody tego czynu, o których sam nie wiem.
  • Odpowiedz
@trevoz: sąsiad, lvl 37, w niedziele rano usłyszałam huk jakby ktoś przywalił bagażnikiem za mocno- rzucił się z 10 piętra na dach klatki schodowej.
Mój znajomy z liceum, lvl 17, rzucił się z wieżowca- złamane serce, gej.
Ojciec koleżanki z podstawówki, problemy finansowe- powiesił się na pasku.
I moja największa trauma- byłam świadkiem samobójstwa- w nocy byłam na spacerze nad woda/ kanał portowy. Zwróciłam uwagę na samotnego mężczyznę, który siedział
  • Odpowiedz
@trevoz: Osobiście na szczęście nie, ale jeśli już - znam chyba tylko same męskie przypadki. M.in. jeden całkiem spoko podziemny raper z mojego miasta, ksywy i kawałków wrzucał nie będę by gimbaza nie szkalowała.

Ogólnie to chrześcijanom jest pod tym względem łatwiej - zabijają się, w ostatniej chwili "pojednują z bogiem" i voila, niebo. A jak w nic nie wierzysz to po prostu nicość.
  • Odpowiedz