Wpis z mikrobloga

Znaliście kogoś osobiście kto popełnił samobójstwo?

Ja znałem jednego chłopaka. Taki zwykły gość, miły, inteligentny. Nawet do kościoła chodził. Szkoda, że nawet wizja piekła go nie powstrzymała. Popełnił samobójstwo w wieku 23 lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samobojstwo #depresja #pytanie #przegryw
  • 319
  • Odpowiedz
@trevoz Nikt , może po prostu mam normalnych znajomych, a nie tchórzy którzy wybierają najprostsza drogę , wiele razy widziałem.ludzi na zakręcie , po utracie wielkich majątków , śmierci wszystkich najbliższych osoby która miała 14 lat i dziś świetnie sobie radzi w życiu pomimo wielkiej tragedii
  • Odpowiedz
@trevoz: 3 chłopaków 1 dziewczna, 1 chłopak(16 lat) powiesił się w piwnicy bo dziewczyna go odrzuciła, drugi(16 lat) się powiesił w łazience bo wisiał 10 tys trzeci(20 lat) poszedł na tory, nie wiem do konća jakieś dziwne akcje z dziewczyną i rodziną miał ale nie jestem w temacie i dziewczyna (19 lat) bo chłopak jej rogi przyprawił, podcieła sobie żyły w wannie
  • Odpowiedz
@trevoz: Kuzyn, lvl 31. Zerwała z nim narzeczona. Pewnego dnia chłop nie wrócił do domu, tydzień później znaleźli go w lesie. Strzelił sobie w łeb.
  • Odpowiedz
@trevoz: koleżanka z osiedla, ojciec koleżanki siostry, student mieszkający w mojej klatce- wyskoczył przez okno albo go wypchnęli, tego nie wiem, a było to jak byłem gnojkiem, więc się nie interesowałem
  • Odpowiedz
Jedna znajoma w wieku 16 lat, była z dobrej rodziny, ona miała depresję, rodzice jej nie rozumieli, bo jak możesz mieć depresję, skoro masz tak dobrze. Jeden znajomy trochę dalszy w wieku 20 lat zapodał sobie złoty strzał z powodu rozstania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@trevoz: miły uśmiechnięty pan Mietek który wynajmował nam pokój jak jeździliśmy w góry, po 3 latach z rzędu jak u niego byliśmy dostaliśmy info że się powiesił
  • Odpowiedz
Facet mojej teściowej. Rano wróciłem z pracy po nocce, jeszcze z nim gadałem z 10 minut. Zostawił list pożegnalny, wyprowadził naszego psa na spacer i poszedł się powiesić. Szukaliśmy go pół dnia ze strażakami i policjantami, dopiero jak przyjechali policjanci z dokładnym lokalizatorem GPS to go znaleźli po telefonie ale było jakieś 30 minut za późno. Prawdopodobnie narobił sobie długów.
  • Odpowiedz
@trevoz
-dwie dziewczyny 17 lat - razem, w jednym miejscu, jedną mijałem często idąc do szkoły, drugą znałem z widzenia
-kolegi ojciec, pociąg
-kolegi ojciec, lina
-kolegi matka, pasek na klamce
-kolega z gimnazjum, lina (złe towarzystwo, długi etc.)
-brata ciotecznego kuzyn 22-3l., lina
  • Odpowiedz
@trevoz ja to mam rodzine samobójców... Mój ojciec, ciotka i kuzyn. Powieszenie.

Tyle wiem bo jeszcze byly zabójstwa podobno w rodzinie. Ogólnie temat ukrywany jest.

Ze znajomych chyba nikt, jesli juz to znajomi ze słyszenia.
  • Odpowiedz