Wpis z mikrobloga

Znaliście kogoś osobiście kto popełnił samobójstwo?

Ja znałem jednego chłopaka. Taki zwykły gość, miły, inteligentny. Nawet do kościoła chodził. Szkoda, że nawet wizja piekła go nie powstrzymała. Popełnił samobójstwo w wieku 23 lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samobojstwo #depresja #pytanie #przegryw
  • 319
  • Odpowiedz
@trevoz:

Z rodziny:
Mój wujek (41 lat) - niby wpadł pod samochód. Na drodze szybkiego ruchu z dobrą widocznością. Miał spore problemy finansowe.
Mój kuzyn (23 lata) - wjechał w drzewo na zakręcie z prędkością 150km/h. Na trzeźwo, bez hamowania i bez zapiętych pasów. Zakwalifikowano to jako "wypadek". Dzień wcześniej zostawiła go dziewczyna, której planował się oświadczyć.

Od tamtych czasów mam skrzywienie i gdy podają liczbę zabitych w jakichkolwiek wypadkach, zwłaszcza
  • Odpowiedz
Ojciec kumpla - z początku wydawał się całkiem w porządku, choć im dłużej trwała znajomość moja i kumpla tym byłem coraz bardziej pewny, że kumpel i jego rodzina nie mają z nim kolorowo - powiesił się na klamce.
  • Odpowiedz
@trevoz: kolega z klasy z gimbazy. Wpadł w gimbazie, samobój w wieku 25 lat. Zostawił samą dziewczynę z podrośniętym już dzieciakiem.

A tak poza tym ojciec miał próbę, kiedy byłem gówniakiem w wieku ~10-15 lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trevoz: ojciec dwóch kumpli z podbazy, 20 lat temu już nie żył, powieszenie.
Sąsiadka na studiach znaleziona w swoim pokoju w akademiku około 15 lat temu, możliwe że coś przedakowala, albo była na coś chora(nie wypadało się pytać).
Zapicie się na śmierć(?), sąsiad z drugiej strony znaleziony zima z opuszczonymi gaciami na łące nie daleko domu, jak wracał z knajpy skrótem.
  • Odpowiedz