Wpis z mikrobloga

Znaliście kogoś osobiście kto popełnił samobójstwo?

Ja znałem jednego chłopaka. Taki zwykły gość, miły, inteligentny. Nawet do kościoła chodził. Szkoda, że nawet wizja piekła go nie powstrzymała. Popełnił samobójstwo w wieku 23 lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samobojstwo #depresja #pytanie #przegryw
  • 319
  • Odpowiedz
@trevoz ostatnio gadałem z innym gościem i jego znajomy się na pasku powiesił nikt nie wie co było nie tak z nim spoko podobno był to było na etapie gimnazjum. I ja znałem typa co chciał wiatrówką se w łeb strzelić XDDDD i wylądował w szpitalu też to było w gimnazjum i pan od wfu snajper mówił na niego XDDD
  • Odpowiedz
@trevoz: kumpel z dawnych lat, 26 l., rzucił się pod pociąg. Do dziś niewiadomo dlaczego, ale wiadomo, że gość wpadł w niewłaściwe towarzystwo i twarde narkotyki.
  • Odpowiedz
@trevoz: 2 osoby- kolega z pracy 29 lat, przez dłuższy czas widzieliśmy ze coś jest nie tak, staraliśmy się pomoc, rozmawiać ale niestety bezowocnie. Z każdym z nas spotkał się dzień- dwa przed ale nikt nie pomyślał ze to pożegnanie ... Powod- prawdopodobnie problemy z rodziną i nieodwzajemniona miłość. Wjechał czołowo rozpędzony w tira.
Drugi przypadek- koleżanka ze studiów, na magisterce w akademiku skoczyła z okna. Bardzo cicha, wręcz wstydliwa
  • Odpowiedz
@trevoz: Chłopak 25 lat. Na weselu swojej siostry nagle wyszedł i powiesił się w lesie. Szukali go parę dni. Chłopak zawsze uśmiechnięty od ucha do ucha, dusza towarzystwa, nie pomyślałbyś że może coś takiego odwalić.
  • Odpowiedz
@trevoz:
Kolega 13 - był prawdopodobnie prześladowany m.in. z powodu bycia świadkiem Jehowy
Dwóch ojców kolegów koło 40-stki. Nie wiem
Koleżanka z liceum 26 - prawdopodobnie zawód miłosny plus ciąża.
28- chłopak ze wsi, dwójka dzieci żona. Możliwe powody finansowe.

Piszę możliwe i prawdopodobne, bo wiadomo, że w takich sytuacjach nie ma prostej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@trevoz znajomy z lat szkolnych. Gościu z naszej dobrej paczki. Najlepsze lata :( w zeszłym roku na pełnej #!$%@? wjechał w drzewo. Żona go zdradziła jakieś 7lat temu i wróciła do swojego poprzedniego. Z moim ziomkiem miała syna. W szkole chłopak mimo takich kumpli jak nasza paczka często był wyśmiewany i gnębiony.
Nie radził sobie z ułożeniem życia na nowo problemy go przerosły. Często modlę się za niego i o nim
  • Odpowiedz