Wpis z mikrobloga

@walk_on_gilded_splinters Najbardziej mnie śmieszą ceny mieszkań po tych flipach xD Widziałem już mieszkania w starym bloku lata 60 w cenie nowego budownictwa w i to tej samej okolicy xDD Oczywiście jakość flipu to standard najtańszy market budowlany xD Sufity bloku ledwie 2.5m wysokości...
Tanie panele podłogowe, łazienka, kuchnia, drzwi itd. Cenę pompują o 200-300k w stosunku do kupionego mieszkania do remontu. Mimo że tam głównie robocizna włożona i najtańsze materiały.
@walk_on_gilded_splinters: Ja bym ten numer od razu do ogłoszenia na olx wrzucił pod tytułem „oddam za darmo wózek dziecięcy prawie nowy”. Musieliby zmienić numer bo przez kilka dni spam niesamowity. ;) Kiedyś taki idiota przykleił mi na drzwi od mieszkania taką kartkę taśmą dwustronną. Wszystkie możliwe portale z darmowymi ogłoszeniami obskoczyłem i typ oddawał przeróżne rzeczy typu telewizor, playstation, iPhone, wózek, rower. :)
@PanKracy582: @walk_on_gilded_splinters: z tego co się orientowałem, to palenie głupa udawanie małżeństwa wynika z tego, że:

- po części dlatego, że głównym targetem takich ogłoszeń są osoby starsze, w zapuszczonych mieszkaniach. Takie osoby po prostu statystycznie chętniej sprzedadza mieszkanie młodej parze niż jakiemuś cwaniakowi w garniturze. Być może kwestia zaufania, who knows.

- najczęściej chodzi o relacje sąsiedzkie. Mieszkając całe życie w spokojnej klatce gdzie wszyscy się znają i szanują
@tajemniczygosc A po co mialem czytac to na wykopie? Przeciez to jest oczywiste, ze przedstawiajac sie za mlode malzenstwo sa w stanie osiagnac nizsza cene niz gdyby przedstawiali sie za flipperow.
Poza tym w nastepnym poscie potwierdziles moja teze xD
To sie zdecyduj w koncu kiedy jest latwiej negocjowac:
- przedstawiahac sie za mlode malzenstwo
- przedstawiajac sie jako flipper?
To jak w koncu jest? xD
@walk_on_gilded_splinters: z ciekawości - chciałbym kupić działkę albo dom w jakimś miejscu w którym ludzie nawet nie wiedzą, że ktoś tego chce i nie wiedzą czym jest olx czy inny otodom.
Jak robić takie ogłoszenia i nie być posądzonym o oszustwo? Wiadomo, że pisałbym je ręcznie, a nie drukował odręczny skan. Mógłbym też pokazać umowę o pracę udowadniając, że nie pracuję w handlu nieruchomościami. Ale czy to wystarczy?
@takija: ta, jaaaasne. i co? na #!$%@? taka starsza osoba ma nagle sprzedawac mieszkanie? sprzeda swoje m4 za sto tysiecy zeby kupic kawalerke za 100 tysiecy? gdzie bedzie mieszkac w miedzyczasie? napisza umowe na kolanie? juz nie robcie #!$%@? nie wiadomo jakich teorii spiskowych.
jedynymi ofiarami w tej sraczce z ulotkami sa wlasnie ci wanna be fliperzy, ktorzy dali sie wydymac na kilka k za szkolenie i zasmiecaja swoimi papierkami klatki