Wpis z mikrobloga

@walk_on_gilded_splinters: Może heheszki, ale znam osobiście parę która wyjechała razem na studia i rodzice dali im 200 000 zł na mieszkanie. To było z 15 lat temu, więc kasa spora. Nie przeglądali w ogóle ofert, ale jeździli po mieście i tam gdzie im się podobało (budynek, okolica) i zostawiali takie karteczki na klatkach i pobliskich słupach. Więc nie wzięło to się z przypadku tylko faktycznie kiedyś ktoś musiał tak robić
  • Odpowiedz
starają sie kupic mieszkania po zanizonej wartosci i najtanszym kosztem wyremontowac zeby podbijac ceny czym przykladają sie do pompowania cen nieruchomosci ktore stają sie nieosiagalne dla młodych chcących isc na swoje


@smoczewski: skoro #!$%@? kupują po zaniżonej wartości i wkładają w nie minimalne środki, to jakim #!$%@? przyczyniają się do pompowania cen niby skoro sprzedają chwilę później? () pompowanie cen to jest wtedy jak inwestorzy wykupują
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto komuch alert xD od kiedy własne mieszkanie jest czymś podstawowym? xD dach nawet głową można mieć w różnej postaci(wynajem, mieszkanie u rodziców). Własne mieszkanie od zawsze jest towarem luksusowym, na który większość ludzie zbiera całe życie i komusze #!$%@? tego nie zmieni. Już kiedyś mieliśmy mieszkania państwowe i było jeszcze bardziej do dupy, bo o twoim "dachu nad głową" decydowało widzimisię urzędasa, a kasę też musiałeś mieć. Teraz wystarczy mieć
  • Odpowiedz
powodem dla którego fliperzy pala głupa nie jest to, że chcą kogokolwiek oszukać, a jest to polactwo widoczne choćby w komentarzach tutaj, że skoro kupuje żeby zrobić na tym interes to mu #!$%@? wyższa cene bo jak to #!$%@? ma zarobić?!
#!$%@?, że gościu przychodzi i płaci ci gotówka bez zbędnego #!$%@? a potem zamraża jeszcze dodatkowo kilkadziesiąt tysięcy żeby wyjąć z tego jakiś zysk. to wstrętny spekulant!
jeśli ktoś chce sprzedać
  • Odpowiedz
@PanKracy582: powiedzmy że chce sprzedać mieszkanie i kontaktuje się z kimś z ulotki. Zakładam że rozmawiać będę z kimś kto jest zdecydowany na tą okolice i dysponuje gotówka. A na kogo trafię?
A) na agenta nieruchomości który co prawda nie ma kupca na mieszkanie ale chętnie podpisze umowę na wyłączność
B) na pana inwestora który zaproponuje mi 3/4 ceny rynkowej i może ma gotówkę ale na pewno sprawdzi na mnie
  • Odpowiedz
@smoczewski: nie, w dupie mam fliperow. uwazam, ze handel mieszkaniami to ciezki kawalek chleba i za #!$%@? bym sie w taki temat nie ladowal. podobnie jak w handel autami ¯\_(ツ)_/¯ ale no szanujmy sie do #!$%@?. wymyslanie teorii, ze pompuje sie banke cenowa i uzasadnianie tego nietrzymajacymi sie kupy argumentami? kupuje w #!$%@? taniej, laduje minimum kasy w remont, sprzedaje w #!$%@? drozej niz srednia rynkowa...i co? znajduje na to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
to nie żaden wał, robią dokładnie to samo, co właściciel sklepu spożywczego

@czaro05: XDD głupszego nic dziś nie przeczytam.

Czy właściciel sklepu podrzuca ulotki okolicznym rolnikom o treści

kupię marchewkę z tego pola za gotówkę, bez pośredników, może być niedojrzała, jestem młodym
  • Odpowiedz
@MirekWyznajeAnonimowo: ja nie napisalem ze oni sa bezposrednia przyczyną chorych cen za klitki w blokach tylko dokładają swoją cegiełke do tej karuzeli #!$%@? a cierpią na tym tylko młodzi bo gnieżdżą się z rodzicami ewentualnie wynajmujac kawalerke bo bank stwierdza ze nie maja zdolnosci na swoje mimo identycznych kosztow jak z kredytem a czasem wiekszych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja ci wytlumacze, czesc ludzi, szczegolnie starszych jest w stanie sprzedac mlodemu malzenstwo troszke taniej na zasadzie "mlodzi sa, niech maja na lepszy start". Moze maja taka potrzebe moralna, nie wiem, ich sprawa. A ci fliperzy probuja to wykorzystac i oszukac tych ludzi podajac sie za mlode malzenstwo, mimo, ze nim nie sa i kupic taniej pod spekukacje.


@Mollymot: ja #!$%@?, na wykopie to przeczytałeś i #!$%@? dalej (
  • Odpowiedz
Czy właściciel sklepu podrzuca ulotki okolicznym rolnikom o treści

kupię marchewkę z tego pola za gotówkę, bez pośredników, może być niedojrzała, jestem młodym sklepikarzem 700-213-700."

To właśnie o tę natrętną reklamę chodzi i szukanie frajerów.


@radziuxd: No a jakby tak robił i ktoś by tą marchewkę sprzedał to co by to zmieniło? xD Może fliperzy muszą oszukiwać przez waszą śmieszną wieśnacko-polacką mentalność
  • Odpowiedz
@smoczewski: ty po prostu wymyslasz jakies dziwaczne argumenty. skoro kupuja po ZANIZONEJ CENIE (ktos godzi sie na te cene), wkladaja MINIMUM w remont to skad #!$%@? nagle bierze sie ZAWYZONA cena? ile wedlug ciebie taniej oni kupuja takie mieszkanie niz srednia rynkowa (i dlaczego ktos sie godzi na taka cene?), ile wedlug ciebie wkladaja w remont? i za ile wiecej niz srednia rynkowa sprzedaja i dlaczego ktos sie godzi na
  • Odpowiedz