Wpis z mikrobloga

Moja narzeczona wymyśliła sobie że nie chce mojego nazwiska. No to odpowiedziałem spoko ale przemyślałem to i kolejnego dnia powiedziałem że w takim razie chcę rozdzielność majątkową.
I tutaj się zaczęło przekonywanie że ślub jest nam potrzebny.
Na pytanie a co ja dostanę w takim razie dzięki temu ślubowi?
Stwierdziła że bardzo wiele ale nie potrafiła wymienić nawet jednego powodu.
W końcu wymyśliła że dziecko będzie miało moje nazwisko. Ja na to odpowiedziałem że przecież nie chcemy mieć dzieci podobno ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ona nie chce albo nie chciała)
No i że ona będzie mi wierna do końca życia. To się zapytałem a to teraz nie jesteś mi wierna?

Teraz jest wielki foch i nie odzywa się od dwóch dni. Chyba jednak za dwa lata nie będzie ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 369
Nie bierz ślubu skoro liczą się dla Ciebie tylko profity z tej instytucji.


@alma_: raczej to dla Niej się liczą profity, skoro nie chce rozdzielności majątkowej. Takie są skutki matriarchu, aktualnie faceci boją się brać ślub wiedząc ile jest rozwodów i jak często przyznawana opieka nad dzieckiem jest dla matki, nawet w sytuacji gdy ojciec jest w stanie zapewnić lepsze warunki. Zaraz pewnie mi zaczniesz pisać, że sie blackpillów naczytałem, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Yurakamisa: ciągle i ciagle ta sama zarzutka ze zmieniona otoczka. To już jest tak nudne, że dziwie się że ktokolwiek to łyka.

Naprawdę macie bardzo ubogi repertuar

1. Tematy slubne/ rozdzielność majątkowa której oczywiście nie chce chciwa rozowa
2. Biedna 8 chciwa rozowa mieszka w mieszkaniu niebieskiego który z potem na czole na nie pracuje i spłaca, ew. Pobieranie od partnera czynszu najmu po cenie rynkowej
3. Głupie rozowe w zakładach
@Kapitalista777: Ale wiesz, ze twój majątek jaki nabyłeś przed ślubem zostaje twój? Wszystko co nabyliście w trakcie trwania małżeństwa jest do podziału. Jak kupiłeś mieszkanie na siebie przed ślubem to nikt ci go nie zabierze, typie xD
Jak was tak czytam łykopki, to jestem coraz bardziej przekonana że powinien wrócić tradycyjny model zawierania małżeństw.
Panna młoda powinna dostać od ojca adekwatny posag żeby być wydana za mąż.
Dziewczyny których rodzice o tym wiedzą nie mają problemu z facetami, intercyzami a ich mężowie nie są sfrustrowani że on nic z tego nie ma.
Kandydat na męża panny z dobrym posagiem też nie jest byle kim i nie nazywa się Psikuta.
To jest taki brak szacunku do faceta, bo różowa powinna być dumna z tego że może nosić nazwisko faceta.


@r5678: To jest taki brak szacunku do kobiety, bo niebieski powinien być dumny z tego że może nosić nazwisko kobiety.

Równie głupia argumentacja.
W czym twoje nazwisko jest lepsze od nazwiska kobiety?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Turahk: co wy macie z tym zaczepianiem tak w ogóle? Jak ta zielonka na górze, niby pisze, że skończył, a potem mnie woła co drugi post.
Takie przywiązanie do Pana. Raz Pana zobaczy i już się wysrać bez Pana nie może.
Ty też, #!$%@? bzdury będziesz pisać, byle tylko pokazać, tu jestem, żebram o twoją atencję Panie.
Kundelki takie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yurakamisa: #!$%@? złapie zarzutke.

Narzeczona: Chce zostać przy swoim nazwisku.
Normalni ludzie: Rozmawiają na ten temat przedstawiając swoje racje i chcą dojść do kompromisu.

Chad alfa wykopek milioner: Aaa Ty #!$%@?, pewnie będziesz mnie zdradzać i #!$%@? mi pół mojego majątku bo jesteś biedna. Rozdzielność #!$%@?!

Zapomniałeś w tej zarzutce o kilku faktach, takich jak to że Twój majątek sprzed ślubu jest Twój i ewentualną żona nie ma do niego praw