Wpis z mikrobloga

Moja narzeczona wymyśliła sobie że nie chce mojego nazwiska. No to odpowiedziałem spoko ale przemyślałem to i kolejnego dnia powiedziałem że w takim razie chcę rozdzielność majątkową.
I tutaj się zaczęło przekonywanie że ślub jest nam potrzebny.
Na pytanie a co ja dostanę w takim razie dzięki temu ślubowi?
Stwierdziła że bardzo wiele ale nie potrafiła wymienić nawet jednego powodu.
W końcu wymyśliła że dziecko będzie miało moje nazwisko. Ja na to odpowiedziałem że przecież nie chcemy mieć dzieci podobno ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ona nie chce albo nie chciała)
No i że ona będzie mi wierna do końca życia. To się zapytałem a to teraz nie jesteś mi wierna?

Teraz jest wielki foch i nie odzywa się od dwóch dni. Chyba jednak za dwa lata nie będzie ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 369
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Taka życiowa anegdotka:
wyobraź sobie, że kupiłeś dom, a Twoja nic nie zarabiająca partnerka proponuje, abyś uczynił ją współwłaścicielem.
Oczywiście pozbyłem się jej, domu zresztą też ;-) Dawno to było, ale warto być czujnym ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel Żebyś na przyszłość się tak nie srał( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: jasne, bo masz tak wysokie mniemanie o sobie, że twoje porady mnie myślisz do czegoś zniechęcą. Przecież ty jesteś dla mnie kompletnie bezwartościowy, smucisz na wykopie, że cię baba nie rozumie, itp.
Po co miałbym się przejmować opiniami jakiegoś randoma z problemami? No serio?
  • Odpowiedz
To wymieć 3 rzeczy które zyskujesz dla zabezpieczenia wspólnego dobra dzięki małżeństwu


@Sprus: Możliwość odmowy zeznań przeciwko małżonkowi. W razie rożnych progów podatkowych małą ulga.
  • Odpowiedz
Słaby bait, swoją drogą nie chciałabym zmieniać nazwiska. A dzieciaka nie chce, a jeśli już to na nie. Moje nazwisko, bo to ja znoszę ból i trudy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz