Wpis z mikrobloga

Moja narzeczona wymyśliła sobie że nie chce mojego nazwiska. No to odpowiedziałem spoko ale przemyślałem to i kolejnego dnia powiedziałem że w takim razie chcę rozdzielność majątkową.
I tutaj się zaczęło przekonywanie że ślub jest nam potrzebny.
Na pytanie a co ja dostanę w takim razie dzięki temu ślubowi?
Stwierdziła że bardzo wiele ale nie potrafiła wymienić nawet jednego powodu.
W końcu wymyśliła że dziecko będzie miało moje nazwisko. Ja na to odpowiedziałem że przecież nie chcemy mieć dzieci podobno ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ona nie chce albo nie chciała)
No i że ona będzie mi wierna do końca życia. To się zapytałem a to teraz nie jesteś mi wierna?

Teraz jest wielki foch i nie odzywa się od dwóch dni. Chyba jednak za dwa lata nie będzie ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 369
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
co niby chodzi z tą zmianą nazwiska, jaka to różnica dla faceta? Chcesz żeby kobieta była twoją własnością czy co?


@janeeyrie: Dla mnie duża.. raczej bym nie zaakceptował faktu że różowa nie przejmuje mojego nazwiska. Przemyślałbym w ogóle idee brania ślubu. Dwu członowe przecież można mieć jak nie chce swojego się pozbywać.

To jest taki brak szacunku do faceta, bo różowa powinna być dumna z tego że może nosić nazwisko faceta.

A jak w ogóle nie chce to jest takie odrzucające i bardzo dziwne. Poniżające zresztą też. Nie znam w zasadzie żadnego takiego przypadku.. przewaga to biorą nazwisko faceta, potem dwu członowe.

Skoro chcecie ze sobą spędzić resztę życia to jesteście dla siebie priorytetem, towarzysz towarzyszka życia, na dobre i na złe, żyjecie też dla siebie nawzajem, a nie tylko dla siebie, i w zasadzie nie ma nic ważniejszego od partnerki czy partnera. Odrzucanie czegokolwiek związanego z druga połówką ma podobny wydźwięk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: Argument, że chce zachować swoje nazwisko na wypadek gdyby chciała się z Tobą rozejść, jest śmieszny, bo sam rozwód, sąd kosztują emocjonalnie o wiele więcej niż złożenie oświadczenia o zmianie nazwiska.

@GrumpyStar:

Pomijając już zupełnie fakt, że po rozwodzie można bez problemu wrocic7do swojego panienskiego
  • Odpowiedz
wymyśliła na szybkości cokolwiek żeby rozpocząć szczerą dyskusję o nadchodzącym małżeństwie, kobiety takie są, nawet nie wiesz kiedy jesteś "testowany", na dowolnym etapie związku. Albo ma bolca na boku i sama siebie testuje bo nie wie którego wybrać i prowokuje obu samców żeby przeanalizować własne reakcje. W skrócie - emocje.
  • Odpowiedz
Racja. #!$%@?łam się, czytając te brednie. Sorki


@GrumpyStar: To są twoje brednie. Setki lat kobiety przechodziły na nazwisko męża i żadna z setek milionów na świecie nie skarżyła się, że przez to traci cząstke siebie. Co za bzdury na poziomie Bravo Girl lol
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yurakamisa: ślubu nie będzie? Co Ci ma powiedzieć zebyś otworzył oczy? Że z autobusem arabów poszła? Lepiej spierniczaj stamtąd zanim "przypadkiem" bombelek się pojawi i będziesz płacił alimenty przez 1/3 życia a jak będziesz miał pecha to nie tylko na bombelka ale i księżniczkę.
  • Odpowiedz
  • 0
Niech ktoś mi wytłumaczy o co tyle hałasu z tym nazwiskiem? Co się takiego stanie jeśli nie zmieni? Ja nie mam z tym problemu. Jeśli chce może zachować.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: zakładając, że to nie bait - po #!$%@? się oświadczałeś? Ryzykujesz połową majątku dla potrzeby dominacji i upokorzenia kogoś narzuceniem swojego nazwiska?
  • Odpowiedz