Wpis z mikrobloga

  • 3331
Pewnie tak samo jak cześć waszych różowych zapomniałem w ogóle o dniu chłopaka a chciałem zrobić większe #rozdajo dla Was.

Więc na szybko dwie rzeczy:
- dla plusujących niebieskich brelok ze zdjęcia - jeden z wielu moich prototypów z kości ramu. Może ucieszy jakąś chłopięcą duszę ;) wysyłka na mój koszt, losowanie dzisiaj wieczorem.

- Do tego kupon "dzień chłopaka" -20% na całe zamówienie w moim sklepie dostępny do niedzieli. Na stronie trochę pustki bo dopiero kończę nową kolekcję ale może ktoś się skusi. Jeśli kupującym będzie chłopak dorzucam w gratisie świecącą fiolkę do zamówienia ;)

Miłego chłopaki (σ ͜ʖσ)

#rozkminkrzaka #rozdajo #rekodzielo #piekloperfekcjonistow - bo chyba widzicie co zrobiłem w tym prototypie xD
bkwas - Pewnie tak samo jak cześć waszych różowych zapomniałem w ogóle o dniu chłopak...

źródło: comment_1601467246WC1IjYUtPDZuJAw7YQrxj6.jpg

Pobierz
  • 74
via Android
  • 0
@TakiSeLogin wejdź na stronę www.chaostrade.eu - to mój hurtownik od dłuższego czasu, wszystko jest tam rozpisane dokładnie a jak czegoś nie wiesz, pisz do niego bo to prawdziwy profesjonalista i pomoże lepiej jak ja.

Ale w skrócie te pigmenty są w proszku. Nadają się żeby dodać je do oleju, farb, żywicy - wszystko co nie zawiera w sobie wody lub rozpuszczalników się nada. Farby lumi nie warto kupować bo jest droga, lepiej
@LogosM: Takie rzeczy są poza moim zasięgiem - zbyt skomplikowane i płytkie bym mógł całość dobrze pokryć pigmentem.

Kiedyś jak mi się nudziło, wypaliłem na desce mały wzór, później chciałem też coś takiego zrobić w większej skali ploterem laserowym ale jak zawsze zabrakło czasu. Kiedyś zrobię, jak wpadnę jak to dobrze wykorzystać :)
bkwas - @LogosM: Takie rzeczy są poza moim zasięgiem - zbyt skomplikowane i płytkie b...

źródło: comment_1601479370Ghj4QEkoVqDc7kaiOa3Omm.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bkwas: wyprowadź mnie z błędu, ale to nie jest tak, że to najpierw musi się "naładować" prawdziwym światłem? Bo jeśli tak, to jak ma mi to zaświecić, skoro klucze noszę w kieszeszeni nieopodal czarnej dziury? :p ale wygląda fajnie :)