Wpis z mikrobloga

  • 3331
Pewnie tak samo jak cześć waszych różowych zapomniałem w ogóle o dniu chłopaka a chciałem zrobić większe #rozdajo dla Was.

Więc na szybko dwie rzeczy:
- dla plusujących niebieskich brelok ze zdjęcia - jeden z wielu moich prototypów z kości ramu. Może ucieszy jakąś chłopięcą duszę ;) wysyłka na mój koszt, losowanie dzisiaj wieczorem.

- Do tego kupon "dzień chłopaka" -20% na całe zamówienie w moim sklepie dostępny do niedzieli. Na stronie trochę pustki bo dopiero kończę nową kolekcję ale może ktoś się skusi. Jeśli kupującym będzie chłopak dorzucam w gratisie świecącą fiolkę do zamówienia ;)

Miłego chłopaki (σ ͜ʖσ)

#rozkminkrzaka #rozdajo #rekodzielo #piekloperfekcjonistow - bo chyba widzicie co zrobiłem w tym prototypie xD
bkwas - Pewnie tak samo jak cześć waszych różowych zapomniałem w ogóle o dniu chłopak...

źródło: comment_1601467246WC1IjYUtPDZuJAw7YQrxj6.jpg

Pobierz
  • 74
@ECMAlover przy ładnej pogodzie w pełnym słońcu wystarcza 2 sekundy żeby pigment świecił naprawdę mocno. Przy pochmurnej pogodzie potrzeba więcej czasu, ale nadal choćby parę sekund i wejście do dużo ciemniejszego pokoju robi robotę.

Poza tym świecenie jest tylko i wyłącznie dodatkiem - ja uwielbiam lumi więc dodaje je gdzie popadnie w formie która mi się podoba, ale nadal całość ma wyglądać po prostu dobrze bez świecenia bo wiem, że nie każdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bkwas: akurat jestem fanatykiem światełek wszelkiej maści, więc taki gadżet jak znalazł dla mnie, tylko... Po co miałbym wyciągać klucze poza klatką schodową? Pewnie i tak bym zapominał :) fajnie by było ogarnąć to jakoś elektronicznie :)
@bkwas: a mam dla ciebie pomysł do zrealizowania - taki breloczek z mini akumulatorkiem oraz mini panelem słonecznym co by móg świecić np po potrząśnięciu np. coś jak zegarki kwarcowe ładowane słońcem :)
@LogosM robiłem coś podobnego i wyszło naprawdę spoko. Zresztą za pomocą CNC robiłem z koleżanką nawet dość skomplikowane wzory i wystarczyła głębokość ok. 2-3mm wypalenia + mniej więcej 1mm mojego szlifu żeby całość była dobrze widoczna. Dodatkowa warstwa żywicy odlana w "soczewkę" ładnie uwydatniała wzór pod spodem.

No ale niestety jej CNC jest w naprawie od dłuższego czasu, a próbowałem współpracować już z paroma firmami i za każdym razem ceny od nich
bkwas - @LogosM robiłem coś podobnego i wyszło naprawdę spoko. Zresztą za pomocą CNC ...

źródło: comment_1601480627jzosXIlg8aJdVLD2JDyEhM.jpg

Pobierz
@shaelix92 dzięki ;)

Uwierz mi, cenowo chętnie zszedł bym niżej ale prawda jest taka że realnie ponad 40% ceny produktu idzie w podatkach, prowizjach i całej otoczce firmowej a jako że chciałbym prowadzić swoją firmę dłużej niż 2 lata małego zusu, niżej nie zejdę.

Zresztą i tak powoli przenoszę cześć sprzedaży za granicę, bo inaczej pewnie musiałbym zamknąć swoją działalność w takiej formie jaka mnie satysfakcjonuje.
@bkwas: Sprzedajesz może na allegro, a jeśli nie (bo szybkim szukaniem nic nie znalazłem) to czy rozważasz? Wiem, że to kolejne koszty, które małe nie są, ale może zasięg byłby tego wart? Teraz sporo ludzi ma smarta i mocno się przerzuciło na zakupy internetowe. Sam po sobie zauważyłem, że kupuję więcej także różnych gadżetów, jak Twoje produkcje, ale właśnie praktycznie wyłącznie na allegro, bo nie chce mi się co chwila nowego
@VGT: jestem w trakcie robienia - ale będę tam wrzucać tylko rzeczy powtarzalne, takie jak fiolki, małe wisiorki o danym kolorze itp. Nie ma szansy, żebym wrzucał wszystkie swoje przedmioty na allegro, bo ciężko mi będzie pilnować, szczególnie, że 90% moich rzeczy to unikaty - każda sztuka musi być ofotografowana i raczej nie powtarzam danej rzeczy.

Ale tak jak piszesz - allegro to dzisiaj w PL mus. Sam przez ten rok,