Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dość już związku z moim chłopakiem rowerzysta. Każdy ładniejszy dzień, on jedzie na rower. Trasy 100-200 km, potem już nie ma siły na nic tylko siedzi przed tv. Dzisiaj ma wolne, 15 stopni, zimno, to pojechał na rower, zamiast coś w chałupie zrobić a potem się że mną spotkać. Do tego dużo pracuje bo koło 190 godzin. I tak będzie do grudnia dopóki śnieg nie spadnie, a od Marca znów się zacznie. Tylko nie mówcie że mam z nim jeździć. Bo mam problem z kolanem i zaczyna mnie boleć po 30 minutach spokojnej jazdy a co dopiero przy takim tempie jak on ma. On mówi że nie może formy stracić, a co on w jakimś maratonie startuje? Traci po 5-6 godzin dziennie na coś z czego nic nie ma. Rozumiem pasja wszystko ale facet 32 lata... I traci tyle czasu na nic tak naprawdę. #niebieskiepaski #rower

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f72eefbf49ad326e7b1bbd5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 83
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moze warto z nim porozmawiac na ten temat, a nie sie zalic na mirko. Sprobujecie wypracowac jakis kompromis jednego dnia niech jedzie, a nastepnego spedzacie czas razem. Jak chcesz zyc w normalnym zwiazku to trzeba w nim rozmawiac z partnerem i godzic sie na jakies kompromisy. Wypravowac jakas wspolna droge.
  • Odpowiedz
Traci po 5-6 godzin dziennie na coś z czego nic nie ma. Rozumiem pasja wszystko ale facet 32 lata... I traci tyle czasu na nic tak naprawdę.


@AnonimoweMirkoWyznania: To pasja, przyjemność, a do tego dba o swoje zdrowie. Nie rozumiesz tego, bo pewnei sama nie masz żadnego hobby xD. Mój ojciec jest już po 60-tce i również jeździ na rowerze, miesięcznie robi ponad 3000 kilometrów, a przed zawodami pewnie zauważalnie więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Często problemy z kolanem biorą się z nadwagi. Może warto pojeździć rowerem.
Zwykle ludzie, którzy mają problem z tym, że ktoś uprawia sport, to zwyczajne upocone ulańce siedzące całymi dniami przed TV.
Być może to zwykły bait. Ale jeśli nie, to mam nadzieję, że zostawisz chłopaka w spokoju. Jeździ tyle, bo pewnie patrzeć na ciebie nie może.
  • Odpowiedz
dziwne, po co się z nim wiązalas?


@dzikop: zawsze w takim wypadku są dwie opcje.
1. związała się z nim jak jeździł i o tym wiedziała i wiedziała, że bardzo dużo czasu na to poświęca i jej nie przeszkadzało, a teraz próbuje go zmienić. co jest słabe.
2. zaczął jeździć będąc z nią w związku i wtedy to też jest słabe ale z jego strony, bo takich pasji się szuka żeby
  • Odpowiedz
Yayebe xd hurr durr różowa gupia bo truje facetowi a on ma PASJĘ. I różowa pewnie nie ma ani hobby nic więc nie rozumie. kurde weźcie ogarnijcie, że w związku się żyje trochę inaczej niż samemu, i chyba niebieski OPki tego nie rozumie skoro cały czas wolny dzieli między rower i oglądanie tv po rowerze bo zbyt zmęczony na cokolwiek. ciekaw jestem jak Wam by się podobało, gdyby Wasze różowe zupełnie olewały
  • Odpowiedz