Wpis z mikrobloga

@onuceSzatana:

Po prostu jestes na tyle posrany, se musisz miec ostatnie slowo, klasyka internetowego wojownika


To dlatego ciągle odpisujesz pomimo tego, że tyle razy deklarowałeś że kończysz?
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: A to ty pajacu, lec na czarno, ze tez cie instytucie wyciagania wnioskow z dupy z oficjalnych badan zaszczycilem odpowiedziami xD

Masz taka sama chorobe, jak ten pajac, wmawianie teorii i wnioskow z dupy, ty to robisz na podatawie oficjalnych statystyk xD Pamietam dobrze, jak sobie zmyslales, haha, klasyka internetowego wojownika z kompleksami.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Skonczylem z toba dyskutowac merytorycznie, drwic i obnazac twoja poryta banie, a to co innego.


Przecież wcześniej pisałeś coś innego:

Skonczylem z toba. Jestes gburowatym pajacem i nie mam zamiaru dalej sie #!$%@? spierac o polskie znaki albo bronic przed insynuowaniem mi farmszonow. Moze tak wygrywasz klotnie ze swoja dziewczyna, ale ja nie musze tego znosic. Nara.


Nawet na końcu się pożegnałeś. Może znowu zapomniałeś co było kilka postów temu?
  • Odpowiedz
@onuceSzatana Nie. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nic nie zmyslilem i dawałem źródła

. Nie to co Ty mówiący że badania statystyczne są foliarskie i szurowe xDDD Ba! Nadal mnie nie przeprosiłes za nazywanie mnie kłamca gdy na wszystko dałem źródła;) nawet na to ile katoli popiera związki partnerskie;)

A obrażanie osób które według Ciebie mają kompleksy świadczą tylko o Twoim braku empatii
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Nigdy nie twierdziłem, że te badania są foliarskie, napisałem to też tutaj wyraźnie: wyciągałeś z nich zmyślone wnioski, stwierdzenia, których badania nie dotyczyły i były twoimi zmyślonymi farmazonami.

Jesteś kłamcą, bo takich wyników badań, jakie mi wmawiałeś, nie ma nawet w tym, co podawałeś.

Empatię mam, rozumiem przez to, dlaczego kłamiesz i zmyślasz: masz małego fifolka. Przylazłeś tu mnie kompromitować, bo wcześniej ci się nie udało? Ha tfuuuuuuuuu mam dla
  • Odpowiedz
: Nigdy nie twierdziłem, że te badania są foliarskie, napisałem to też tutaj wyraźnie: wyciągałeś z nich zmyślone wnioski, stwierdzenia, których badania nie dotyczyły i były twoimi zmyślonymi farmazonami.


@onuceSzatana:

Nie. Ty stwierdziłeś, że badania statystyczne CBOS nie są miarodajne by określać jakąś społeczność xD

Jesteś kłamcą, bo takich wyników badań, jakie mi wmawiałeś, nie ma nawet w tym, co podawałeś.


Są. Np brak zaufania do kościoła czy poparcie dla związków
KakaowyTaboret - > : Nigdy nie twierdziłem, że te badania są foliarskie, napisałem to...

źródło: comment_1601455102ENTIuQDaCQzuxfmCadGZ4k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
: Mam jebnac w kalpe, zebys przestal jeczec?


@onuceSzatana:

Jakieś 50% katolików popiera homoseksualne związki partnerskie, z czego 24% katolików będących w kościele częściej niż raz w tygodniu.

Zaorane po raz kolejny.

Jak sprawdzisz moje zrodla to sam zobaczysz, ze wiekszosc katolikow jest rzadziej w kosciele niż raz w tygodniu ( ͡ ͜ʖ ͡) dla przypomnienia: https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2015/K_032_15.PDF
KakaowyTaboret - > : Mam jebnac w kalpe, zebys przestal jeczec?

@onuceSzatana: 

...

źródło: comment_1601455245jUOWYBuAiGqvoOQ8b3WFpV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
I z kopa w śmietnik, raaaaz.


@onuceSzatana:

No cóż- Twoja standardowa reakcja gdy zobaczysz jakieś badania.

Ale masz rację- nie możemy opierać się na badaniach CBOS i ogólnie badaniach statystycznych przy badaniach jakiś społeczności- powinniśmy czerpać wiedzę z telewizji.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Spójrz dzbanie na trzecią kolumnę, a i tak te badania nie dotyczą stosunku do LGBT, a dotyczą legalizacji prawnej związków, miernoto intelektualna, dzbanie wymysłów, królu działu badań nad katolikami chodzącymi raz do roku do kościoła instyturu badań z kato dupy. Ha tfu. Orkę to ty robisz, ale sam na sobie.

Nawet podlinkować nie potrafisz i tabelkę wyciągnąłeś z archiwum badań instytu prac kato dupy.

I jeb z kopa w śmietnik
  • Odpowiedz
Spójrz dzbanie na trzecią kolumnę, a i tak te badania nie dotyczą stosunku do LGBT, a dotyczą legalizacji prawnej związków, miernoto intelektualna, dzbanie wymysłów, królu działu badań nad katolikami chodzącymi raz do roku do kościoła instyturu badań z kato dupy. Ha tfu. Orkę to ty robisz, ale sam na sobie.


@onuceSzatana:

Trzecia kolumna dotyczy tylko homoseksualnych. 1 kolumna dotyczy- uwaga uwaga związków partnerskich homo i heteroseksualnych (CAŁKOWITA aprobata) CAŁKOWITA ;)

Przypominam-
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Te badania nie dotyczą stosunku do homoseksualistów, a stosunku do legalizacji związków partnerskich w różnych kontekstach.

To nie są badania tego, o czym ja mówiłem.

Ale trzecia kolumna daje do myślenia, co? DWA PROCENT XD DWA!

#!$%@? dałem się znów wciągnać w szambo twojego umysłu.

Jeb w śmietnik ostatni raz, żryj odpady.
  • Odpowiedz
Ale trzecia kolumna daje do myślenia, co? DWA PROCENT XD DWA!


@onuceSzatana:

Dwa procent tylko homoseksualne, a 22% homo i hetero xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD rozumiem powinni popierać tylko związki homo, a hetero już nie byś był szczęśliwy xD 22% popiera homo i hetero związki partnerskie.

To nie są badania tego, o czym ja mówiłem.


Mogę znaleźć wpis, gdzie mowiles o legalizacji związków homo i ze katolicy są przeciwko legalizacji homo związków xD

Jeb
  • Odpowiedz
Dwa procent katolików dopuszcza legalizację związków partnerskich homoseksualnych. DWA. MAKSYMALNIE.

@onuceSzatana:

22% katolików chodzących kilka razy w tygodniu do kościoła popiera homo i hetero związki partnerskie. Czemu kłamiesz i bierzesz jedną, jedyną wartość z tabelki ignorująć WIĘKSZOŚĆ katolików xDDDDD gdzie nawet mniejszość o której mówisz w 24% popiera homoseksualne związki partnerskie (z czego 22% heteroseksualne związki partnerskie) ale według Ciebie Ci co nie chodzą do kościoła są mniej liberalni od tych
  • Odpowiedz