Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Związki partnerskie teraz zsumowałeś razem z heteroseksualnymi i #!$%@? o tym, że większosć katolików je popiera? Nigdzie przedmioetm mojego zainteresowanie nie były związki partnerskie hetero. Zobacz, jak manipulujesz dyskusją, żeby wyszło na twoje xDDD W dupie mam związki partnerskie hetero i ich legalizację, a legalziacja związków homo to tylko jeden z aspektów akceptcji ludzi LGBT przez katolików.

Jesteś dzbanem. Większość katolików jest antyLGBT, objawia się to na przykładzie badania
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Nie jestem gejem, wiem, że jesteś prostakiem, który widzi znaczek i od razu zna cały życiorys, ale tęcza w moim awatarze ma troszkę głębszy sens niż jesteś w stanie pojąć. Tak samo jest z twoim czytaniem tabelek.
  • Odpowiedz
ie jestem gejem, wiem, że jesteś prostakiem, który widzi znaczek i od razu zna cały życiorys


@onuceSzatana:

Mocne słowa jak na osobę która oskarżyła mnie o bycie prawakiem i korwinowcem. To chyba nazywa się hipokryzja... xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ty to zrobiles, więc najwyrazniej sam jesteś prostakiem, skoro gdy ktos robi coś podobnego to go oskarzasz o bycie
  • Odpowiedz
@onuceSzatana

Stwierdziłem fakt. Założę się że kilkadziesiąt razy częściej obraziłeś mnie i miałeś analogie kloaczne i analne niż ja :-)

Zabawnie brzmi Twoja odpowiedz w ustach kogoś kto praktycznie ciągle obraża i insynuuje.

Odpowiesz na pytanie?
  • Odpowiedz
Bo odpowiadając "nom" odpowiedziałem na moją interpretację twojego nieścisłego, pozwalającego ci teraz małpować, pytania


@onuceSzatana: czyli "po swojemu" zinterpretowałeś banalnie proste i jednoznaczne pytanie. Co prowadzi do dalszego wniosku - skoro takie proste pytanie udało ci się źle zinterpretować to ile razy wcześniej mogłeś źle zinterpretować bardziej złożone i abstrakcyjne wypowiedzi?

Przy czym dodam, że to było pytanie retoryczne - ot tak, żebyś znowu nie zinterpretował tego po swojemu.
  • Odpowiedz