Wpis z mikrobloga

@angor86: Napisalem tak, bo to prawda, miedzy innymi. Gdyby nie bylo prywatnej wlasnosci, nie byloby podatkow. Mowilem o czyms troszke innym niz ty to pojales, ale najwwzniejsze, ze tylko twoj poglad i odbior sie liczy, zaden inny nie istnieje. I ok, #!$%@?.

Moze opisalem, moze nie, nie odwolywalem sie do niczego istniejacego i nie masz prawa mi tego wmawiac. Nie ma tu nic do rzeczy akurat model niemiecki, poza tym
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Napisalem tak, bo to prawda, miedzy innymi. Gdyby nie bylo prywatnej wlasnosci, nie byloby podatkow.


Nieprawda. Sensem podatków jest pokrycie państwowych - czytaj wspólnych i korzystnych dla ogółu - wydatków. Podatki nie istnieją po to, żeby drenować portfele
  • Odpowiedz
@angor86: Nigdzie nie napisalem, ze sa tylko po to xDDD Za twoje problemy z logicznym rozumowaniem nie odpowiadam, ale zapewniam cie, ze to twoj baniak paruje.

Odpowiedz na swoje “powiedz zatem” masz w cytacie, do ktorego sie pajacu odnosisz.

Z toba nie pisze ani nie konwersuje, juz tylko
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Nigdzie nie napisalem, ze sa tylko po to xDDD


I nie ma to żadnego znaczenia. Podatki nie są po to, żeby zabierać pieniądze z prywatnej kieszeni. Podatki są po to, żeby opłacać wspólne
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: odpowiedź - wynajmuję jedno. Wcześniej wynajmowałem dwa, z czego jedno sprzedałem żeby mieć na wkład własny, remont i meble.

Pewnie się spytasz dlaczego @onuceSzatana nazywa mnie "kamienicznikiem".

Odpowiedź jest prosta:
- wcześniej mnie wyzywał od korwinistów - ponieważ uważam, że jeśli podatki nie służą wspólnemu interesowi to
  • Odpowiedz
@angor86: Czego pajacu nie rozumiesz w wyrazeniu “skonczylem z toba”? Wciagnac probowales mnie tylko ty, w swoje smierdzace szambo wymyslow i wmawiania mi farmazonow. Napisalem, ze nie opieram sie na zadnym modelu, a ty baranie uparcie go ode mnie wymagasz. Jak glupim trzeba jeszcze byc?

Zjezdzaj i pal wroty. To ja koncze ten szlam i to ja sie z niego wydostaje.
  • Odpowiedz
@angor86: Napisz, ze nie opierasz sie na zadnym modelu, a dzban ci powie, ze napisales “moj model ma nie dzialac zupelnie jak niemiecki”. Musisz byc potwornie ciezkim czlowiekiem w jakiejkolwiek rozmowie, skoro potrafisz sobie wykreowac wlasna filcyjna rzeczywistosc, w ktorej umieszczas swoich rozmowcow, a potem ich z tej rzeczywistosci odpytujesz i wiescisz swoje zwyciestwo, bo nie maja do niej dostepu.

Mam #!$%@? w dzielenie sie z toba szczegolami, nie znosze
  • Odpowiedz
@angor86: Musisz zaczac grzebac w postach adwersarzy, bo sporo smaczkow ci umyka. Ja np. odkrylem, ze nie tylko ja odczuwam, w jak parszywy sposob dyskutujesz, jak manipulujesz tym, co przekazuje twoj przeciwnik, i jak obracasz ich cale cytaty wg zmyslonych przez siebie tez przeciwko nim.

Jestes potwornie nadetym gburem, zal patrzec jak sie wijesz i zgrywasz madrego. Kijem przez szmate nie dotkne wiecej twoich postow, obrzydliwosc.
onuceSzatana - @angor86: Musisz zaczac grzebac w postach adwersarzy, bo sporo smaczko...

źródło: comment_1601419016sgFB8FnSpRyBHSdXBIclqw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Napisz, ze nie opierasz sie na zadnym modelu, a dzban ci powie, ze napisales “moj model ma nie dzialac zupelnie jak niemiecki”.


Z twojej wypowiedzi wynika jasno, że twój model który sobie wymyśliłeś nie jest jak niemiecki bo kiedy go tobie przypisałem napisałeś, że to nie jest twój model. Oczywiście nie mogę nie zauważyć, że ciągle nie odpisałeś na prostą kwestię:
- jak wygląda
  • Odpowiedz
@onuceSzatana Hmmm... W tym wątku zaatakowałes niesłusznie minimum 3 osoby minimum 4 oskarżeniami z dupy które są kłamstwem. Obrażasz innych, nie dajesz argumentów i zgrywasz mądrzejszego nie będąc w stanie powiedzieć o co Ci chodzi. Za to gdy dasz jakiś argument i musisz się sam z nim zmierzyć to musisz atakować rozmówcę.

WSZYSTKO CO MOWI KORWIN TO KLAMSYWO WIEC TO CO MOWI O PODATKACH TO KLAMSYWO

Ale Korwin mówił, że jeśli kobiety chca to może iść do pracy.
  • Odpowiedz
@angor86

Nie przekonasz go.

Kiedyś z nim rozmawiałem i wklejalem fragmenty opracowań CBOS których.tytuly podalem- miałem je na telefonie. Oskarżył mnie o kłamstwo i że wymyślam sobie liczby.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret:

Nie przekonasz go.


Zdałem sobie z tego sprawę od momentu kiedy zaliczył meltdown, tj. przestał cokolwiek pisać na temat i zamiast tego jedynie rzucał tekstami. Czyli jakoś po jego dwóch odpowiedziach.

Potem temat ciągnąłem raczej z ciekawości.
  • Odpowiedz