Wpis z mikrobloga

@onuceSzatana:

Więc odpowiedz na pytanie:

Zgodę na formalne związki partnerskie osób zarówno tej samej, jak i różnej płci na ogół deklarują zwolennicy PO i Nowoczesnej. W elektoracie Kukiz’15 zdania są podzielone – znaczny odsetek wyborców tej partii akceptuje wyłącznie związki heteroseksualne. Większość popierających PiS, a także niezamierzających obecnie głosować, zgodziłaby się na związki partnerskie, ale tylko par heteroseksualnych. Na tle pozostałych obie te grupy wyróżnia też odsetek kategorycznych przeciwników formalnych związków
  • Odpowiedz
Dobra nie #!$%@?, jakie wnioski z porownania 2 i 3 kolumny?


@onuceSzatana:

Zadałem pytanie pierwszy- czemu nie odpowiesz pierwszy na to pytanie? :-) I czemu nie przyznasz, że katolicy będący najczesciej w kosciele 2 krotnie cześciej popieraja homo związki niż osoby o poglądach lewicowych? Dla Ciebie tylko takie osoby są katolikami, więc okazuje się, że katolicy dwukrotnie częściej popieraja homo związki niż osoby o poglądach lewicowych... mimo to atakujesz katoli,
  • Odpowiedz
@onuceSzatana

I porównalem kolumnę drugą z trzecią biorąc pod uwagę osoby o poglądach lewicowych i religijnych katolików:)

Ale okej- w większości przypadków w kolumnie 3 mamy wynik 0. Pozytywnie wyróżnia się jedynie grupa wiekowa 18 24 lata. Natomiast jeden z najlepszych stosunków osób popierających homo związki do popierających hetero jest w przypadku religijnych karltolikow którzy częściej popierają homo związki niż osoby o poglądach lewicowych.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: I jaki wniosek? Przetłuamczenie procentów na jednostki to nie jest wniosek. Jaki jest wniosek z różnic w wartościach między tymi kolumnami? WNIOSEK. Dlaczego legalizację związków tylko hetero popiera KROCIE WIĘCEJ LUDZI niż tylko homo? Skąd ta różnica?
  • Odpowiedz
@onuceSzatana

Pewnie dlatego że sporo osób popierających homo związki partnerskie wylądowała w pierwszej kolumnie?

I czekam na odpowiedź na moje pytanie. Skoro wyborcy PO i Nowoczesnej deklarują poparcie dla homo związków nie ma ich w tabeli?
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret:

Ciekawe kiedy się skapnie, że źle czytał moją tabelkę od samego początku


Znając życie skapnął się już jakiś czas temu tylko głupio mu się przyznać i "przegrać" internetową wojnę.
  • Odpowiedz