Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Właśnie widzisz pajacu o to chodzi. Ty sam wklejasz tabelki i nie potrafisz ich czytać. Ręce mi opadają na bezmiar twojej mierności intelektualnej.

Mówiłem o trzeciej kolumnie baranie z wynikami. To też ciężko dochodzi, trzeba wyrażać się bezwzględnie do księcia wniosków z dupy?

Jak byk w tej #!$%@? trzeciej kolumnie jest napisane, ilu katolików aprobuje związki partnerskie wyłącznie homo. Jak bardzo stoi to w kontraście do kolumny drugiej, widać jak na dłoni. Widać ewidentne preferencje, rysuje się obraz katolików w całej krasie, ale ty masz z tym ciągle #!$%@? problem i udowadniasz, że 2+2 nie równa się
  • Odpowiedz
: Właśnie widzisz pajacu o to chodzi. Ty sam wklejasz tabelki i nie potrafisz ich czytać. Ręce mi opadają na bezmiar twojej mierności intelektualnej.

Mówiłem o trzeciej kolumnie baranie z wynikami. To też ciężko dochodzi, trzeba wyrażać się bezwzględnie do księcia wniosków z dupy?


@onuceSzatana:

Człowieku 3 kolumna to POPARCIE TYLKO DLA HOMO ZWIĄZKÓW A PIERWSZA DLA HOMO
  • Odpowiedz
@angor86: Patrząc na to, jak nie potrafisz, tryhardzie intelektualisto, mi zaimponować swoim odpisywaniem bez sensu, nie ceniąc swojego czasu, uważam, że to ty się jednak zesrałeś i nie jesteś żadnym intelektualistą, a raczej popychanym w życiu przez wszystkich frustratem rozkwitającym dopiero na wykopie.
  • Odpowiedz
Związki homoseksualne popiera maksymalnei 2% katolików. Zajrzyj do swoich tabelek.


@onuceSzatana:

Nie. Bo jest pytanie dotyczące całkowitej aprobaty związków partnerskich- homo i heteroseksualnych.

Do tego jak chcesz się bawić w ten sposób... to osoby nie uczestniczące w praktykach religijnych to ateiści, więc okazuje sie ze najbardziej tolerancyjne są osoby będące najczesciej w kościele ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Patrząc na to, jak nie potrafisz, tryhardzie intelektualisto, mi zaimponować swoim odpisywaniem bez sensu, nie ceniąc swojego czasu, uważam, że to ty się jednak zesrałeś


Czyli to dlatego non-stop odpisujesz.
  • Odpowiedz
LEGALIZACJĘ związków homo popiera maksymalnei 2% katolików. Zajrzyj do swoich tabelek.


@onuceSzatana:

Natomiast legalizację partnerskich związkó homo i heteroseksualnych popiera 22% katolików będących w kościele kilka razy w tygodniu sam zajrzyj do tabelek ;-) Jest pytanie o akceptację homo związkó partnerskich, hetero związków partnerskich i całkowitą aprobatę związkó partnerskich czyli homo i hetero :*

Do tego z tego wychodzi, że 0% osób które nie uczestniczą w praktykach religijnych (czyli rowniez
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Pytanie o cale spektrum LEGALIZACJI związków nie odpowiada na stosunek do LEGALIZACJI związków jedynie homo, więc powtórzę: LEGALIZACJĘ związków homo popiera maksymalnei 2% katolików. Zajrzyj do swoich tabelek. Tam masz wszystko pajacu jak na dłoni xD Czy serio uważasz, że pierwsza kolumna to wyraz stosunku do homoseksualistów? xDDD
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Tak. Pierwsza kolumna dotyczy CAŁKOWITEJ aprobaty wobec legalizacji związków partnerskich i identycznie uważa CBOS

Zgodę na formalne związki partnerskie osób zarówno tej samej, jak i różnej płci na ogół deklarują zwolennicy PO i Nowoczesnej. W elektoracie Kukiz’15 zdania są podzielone – znaczny odsetek wyborców tej partii akceptuje wyłącznie związki heteroseksualne. Większość popierających PiS, a także niezamierzających obecnie głosować, zgodziłaby się na związki partnerskie, ale tylko par heteroseksualnych. Na tle pozostałych obie te grupy wyróżnia też odsetek kategorycznych przeciwników formalnych związków
KakaowyTaboret - @onuceSzatana: 

Tak. Pierwsza kolumna dotyczy CAŁKOWITEJ aprobaty...

źródło: comment_1601459635UxbEoElCc3b222jpVLAwI6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Nom, ja żadnym intelektualistą nie jestm


Czyli, przyznajesz, że ten kawałek odnosi się do twojej osoby:

to ty się jednak zesrałeś i nie jesteś żadnym intelektualistą
  • Odpowiedz