Wpis z mikrobloga

Hallo, dzień dobry! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tymi słowami zaczynam mój vlog w ramach którego przedstawiam proces rekrutacyjny na stanowisko Java Senior Developera/Tech Lidera do norweskiego Software House.

✅ O tym jak wyglądały 4 etapy rekrutacji opowiadam wraz z dorzuceniem paru rzeczy, które wykorzystałem by wyróżnić się na tle ponad 100 innych kandydatów.

✅ Pod filmem zajdziesz też wersję tekstową

Jestem ciekawy co sądzisz o takiej rekrutacji ( ͡º ͜ʖ͡º)

#programowanie #programista15k #naukaprogramowania #java #backend #technologia #informatyk #ciekawostki #jvm #byczazagroda #framework #spring #norwegia #kariera #it
SoftBull - Hallo, dzień dobry! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Tymi słowami zaczynam mój vlog w ramac...
  • 186
Od 550000 to 800000 NOK


@SoftBull: brutto czy netto?

Ogólnie tak jak @Stashqo napisał - niewielka różnica w porównaniu z polskimi zarobkami, a koszty życia wielokrotnie większe. Opłaca się chyba jechać do Indii - w dobrych firmach zarobki takie jak w Polsce (a nawet wyższe), ale kasa wystarcza na jeszcze wyższy standard życia. Włącznie z zatrudnianiem służby do sprzątania, gotowania itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, tak słabo za seniora płacą? O_o To raczej obniżenie standardu życia w porównaniu do tego jak żyje #programista15k w Polsce.


@Stashqo: I jeszcze przez 4 etapy miałbym się wlec jak debil dla czegoś takiego XD

Ostatnio gdyby nie uwalili rekrutacji z braku środków w śwince skarbonce to miałbym więcej miesięcznie w Polsce niż te dolne widełki w Norwegii (na B2B w dodatku), a etap był tylko jeden i trwał 30