Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 153
@przem3k: ni #!$%@? nie smakuje tak samo
Te cwele ukradli mi moja ulubiona kolke ktora zawsze pilem w niedziele, za to mam 10 smakow koli zero, a kazdy smakuje jak gowno ()
  • Odpowiedz
Cherry Coke


@Andrzejek13: Nigdy nie czułem różnicy między tą i zwykłą kolą. Obie były na tyle słodkie, że nie potrafiłem odróżnić. Ale cherry miała w okolicach roku 2000 fajniejszą puszkę.
  • Odpowiedz
@Andrzejek13:
kiedyś w akademiku obudziłem się na mega kacu w niedziele o 5 rano; niestety sklepy były zamknięte i myślałem ze się #!$%@?. Nagle mnie oświeciło ze przy wejściu jest automat z którego nigdy nie korzystałem (wiadomo, student, nie będę wydawał 2,50zl na puszkę). Zszedłem na dół, wrzuciłem 2,50 (zbierałem wszystkie 20groszowki jakie walały się w biurku gdzie zawsze wrzucałem drobne) i wybrałem Cherry Coke.
Wypadły 2 puszki - tyle wygrać.
  • Odpowiedz
@thumthum I to są te najpopularniejsze historie. Ja w czasach późnego liceum balowałem u kumpla. Poranek podobny do twojego. W gębie Sahara, w oczach piach. Do picia tylko dziwnie smakująca kranówka. I nagle cyk w głowie- przypomniało mi się, że podczas imprezy, wywiesiłem na sznurku do prania cherry coke za okno ( ͡º ͜ʖ͡º) kumpel nie miał lodówki na stanie a, że był listopad, to 'wyrzuciłem' kilka
  • Odpowiedz