Wpis z mikrobloga

@Dominias kiedyś żeby być znanym lub pokazać się w tv trzeba było mieć talent, szkole no i czasem szczęście, teraz trzeba się sprzedać w internecie robić pseudo-śmieszne filmiki, dodawać zdjęcia z dziesiątkami filtrów, typu co jadłem dziś na śniadanie, że chwilę temu byłem w kiblu, i ogólnie jak to super szczęśliwe żyją a dzieciaki to oglądają, i nakręcają się żeby im dorównać być tacy jak oni którzy później zderzają się z brutalną
@szczur_wodny Obejrzałem całe story. Wykopki najedżaja na polke tyle ze ona sie zachowuje jak każda inna. Nikt nie zwrócił uwage na cucka. Owszem pewnie z nim jest bo ma dobra materialne. A to świadczy o zaradności. Pewnie dostał od starych. Tyle ze kobiecie to nie wystarczy. Musi dawać emocje, ma ją trzymać za wlosy to on mieć władzę. A z tego co widzę ten cuck taki przyegryw z pieniędzmi starego. Gdyby nie
Gość głupi nie jest. Pewnie sobie przeliczył jak to by było z roksą i wyszło taniej.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@josedra52: Taa taniej. Raczej na kebaba z nią do restauracji nie chodzi
@Niski_Manlet: @LVLV: @Przegrywhere: @szczur_wodny: @mszto: @erixon: @sq4ind: @piter259:
Mężczyżni to winowajcy zniszczenia rynku matrymonialnego tzw. cuckholdy i beciaki, betaorbiterzy. Nie wydaje mi się żeby ona to nagrała dla żartów i śmiechu - poprostu pojawił się pewien hejt, i zaprzecza udawanka że to dla jajec nagrała. To jest bardzo przykre jak się ogląda. Wydaje się że to tylko jedna typiara - ale to dla młodych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niski_Manlet: @LVLV: @Przegrywhere: @szczur_wodny: @mszto: @erixon: @sq4ind: @piter259:

Mężczyżni to winowajcy zniszczenia rynku matrymonialnego tzw. cuckholdy i beciaki, betaorbiterzy. Nie wydaje mi się żeby ona to nagrała dla żartów i śmiechu - poprostu pojawił się pewien hejt, i zaprzecza udawanka że to dla jajec nagrała. To jest bardzo przykre jak się ogląda. Wydaje się że to tylko jedna typiara - ale to dla młodych
wychodzi na to że przeciętnie faceci są o wiele głupsi od kobiet, skoro tak wielu się daje w #!$%@? robić


@piter259: tak, w obecnych czasach związek dla przeciętnego faceta jest totalnie nieopłacalny, zwyklacki mężczyzna musi w związek włożyć nieproporcjonalnie więcej niż jest to warte, niż kobieta wkłada. Związek dla faceta jest spoko tylko jeśli facet jest chadem i to kobiety chcą bardziej z nim być niż on z nimi i są