Wpis z mikrobloga

Ktos wie co, gdzie i w jakim celu dzisiaj ok. 4 rano wyjezdzalo z jednostki na lwowskiej? Obstawa ŻW mimo braku jakichs gabarytów czy ciezkiego sprzętu, same ciezarowki transportowe, pare przyczepek ale nie wiem czy z moździerzami czy z czymś bo nie poznałem oraz samochód łączności/dowodzenia. Dodam tylko ze raczej nie poligon bo kazde auto oznakowane kartkami z jakims numerem zaczynajacym sie od 'PL' plus jeden z jakąś flagą #rzeszow #wojsko #militaria #wojskopolskie
  • 18
  • Odpowiedz
@rmk93 bez obrazy Mirku, ale zawsze jak widzę tego typu post, to się zastanawiam "ch*j Cię to interesuje?" Jak gdzieś wyjeżdżają to widocznie mają taką potrzebę, co wiozą- nie Twój problem. Już tutaj jeden był co się za bardzo interesował ruchami wojska, ciągle dopytywał o takie rzeczy kto, gdzie, czym, po co i w jakiej liczbie jedzie. Nie wiem czy mu się SKW do dupy nie dobrało. Gdyby wojsko chciało żebyś wiedział
  • Odpowiedz
@pogromca_idiotow: jakbyś był doinformowany to byś wiedział że na każdym portalu informacyjnym z Rzeszowa były podawane informacje o której, skąd, gdzie i po co jada ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc nie wiem skąd ten kij w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rmk93 a co Cię interesuje czy mają moździerze i co jest w ciężarówkach? Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz. Ci którzy mają wiedzieć co tam jest to wiedzą bez pisania głupot w necie. Nie wtykaj nosa w sprawy które Cię nie dotyczą.
  • Odpowiedz
@rmk93 pytasz na forum publicznym to odpowiadam, że to nie twoja sprawa. Już jeden pajac się interesował za bardzo, wypytywał o liczebność poszczególnych jednostek itp. Po wizycie już nawet konto usunął.
  • Odpowiedz