Wpis z mikrobloga

Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo szkodzą na opony w kolarkach. Jakaś aktualizacja była? Teraz MTB tez nie można po ścieżce?

Podziwiam upór tego kolarza, 5 minut z ciągłymi klaksonami za sobą i nawet się nie obejrzał. 5 minut tylko, bo kiedy pojawił się korek na drodze, to okazało się, ze umie jeździć po ścieżce ¯\_(ツ)_/¯
#wroclaw
SoundsGoodMan - Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo sz...

źródło: comment_16007687208dAzPrYhzt03p2FPTP1iJB.jpg

Pobierz
  • 307
  • Odpowiedz
Odpuść mu. Ciągła jazda w kalesonkach po prostu też powoduje frustrację


@Rancor: Na MTB jeździ się w szortach, do tego mam bardzo drogie i wygodne siodełko, stac mnie, bo nie spalam jak qizda paliwa stojąc w korku.
  • Odpowiedz
@reddin:

rowerzysta ma wybór, zamiast jechać gównem, może wybrać ulicę


Art. 33. 1. Kierujący rowerem jednośladowym jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub z drogi dla rowerów i
  • Odpowiedz
@reddin: Jesteśmy na tym etapie dyskusji, ze mogę ci odpowiadać cytatami ze swoich wcześniejszych wypowiedzi XD

Screen ciągu pieszo rowerowego który wyśmiewasz ze super ścieżka pochodzi z późniejszego odcinka na którym rowerzysta już poruszał się po tej ścieżce, a za chwile pojechał tym ciągiem.


Jako ze nic nowego już nie wnosisz tylko w kółko to samo wymyślasz, to lecisz na czarnolisto. Sam jad mnie nie bawi.
  • Odpowiedz
do tego mam bardzo drogie i wygodne siodełko, stac mnie, bo nie spalam jak qizda paliwa stojąc w korku.


@reddin: O jak ci zazdroszczę. Jaki bogaty ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz