Wpis z mikrobloga

W życiu każdego człowieka przychodzi jakiś kluczowy moment który zamyka dawny etap życia i otwiera całkiem nowy. W moim przypadku zamyka się jedno szambo i otwiera drugie, oby w tym nowym aż tak nie śmierdzalo.
Za tydzień pożegnam się z miastem w którym spędziłem większość życia i które skutecznie wyssało ze mnie soki witalne i chęci do życia, choć mówiąc miasto ma się oczywiście na myśli ludzi i przeżycia, a nie drogi i ulice.

Pojadę ze skromnym zapasem gotówki w nieznane by zacząć od nowa. Chciałbym odnaleźć kiedykolwiek miejsce i drogę, w której nie będę musiał się już tułać z miejsca na miejsce. Chciałbym kiedyś przestać być włoczykijem i przybłęda.

Jednak by nie było tak kolorowo, a życie musi być przecież chlewem oblanym smołą, nawet ucieczka od zdawałoby się traumatycznych miejsc jest trudna, bo zostają tam jakieś ochłapy ludzi na których Ci zależy i którzy są lub byli Ci bliscy.

Boję się że w nowym mieście nie będę umiał czuć się normalnie, a tak też nie poczuje się w starym. Wyjdzie na to że będę już człowiekiem bez kompletnie żadnego miejsca.
Łudze się że to wszystko co mnie spotkało to element podróży który ukształtuje mnie kiedyś w kogoś lepszego. Łudzić się dobra rzecz. Bo co innego zostało? Tylko sznur.

Jutro jadę na tydzień domknąć pewne sprawy w starym mieście spotkać się z osobami które mnie ukształtowały. W razie gdybym w końcu pękł i popełnił samobójstwo, będą mieli w głowie ostatnie sentymentalne pożegnanie a nie urwany kontakt i brak odpowiedzi.

Czuję się jak bohater Sam Przeciw Wszystkim Gaspara Noe, albo Zach Braff w Powrocie do Garden State. Lub jako BoJack Horseman w ostatnim sezonie. Czuję się, mówiąc bezceremonialnie, #!$%@?.

#zalesie #gorzkiezale #depresja #nerwica #samotnosc #wloczykij #senszycia #przemyslenia #smutek #chorobypsychiczne #przygnebienie #feels
Pobierz Freak_001 - W życiu każdego człowieka przychodzi jakiś kluczowy moment który zamyka d...
źródło: comment_1600623814Rb26F2r60pXm6xtC83K9KJ.jpg
  • 4