Wpis z mikrobloga

#przegryw #studniowka #szkola
Klasa maturalna. Sezon na studniówki (przełom stycznia i lutego) się zbliża to i na lekcjach wychowawczych już przewinął się ten temat. Byłem jedyną osobą, która zadeklarowała się, że na 100% nie idzie xD a może z 5 chłopaków w klasie (na 27, wszyscy to elektronicy albo teleinformatycy) jest w związku. Nawet ta banda nerdów uważa że będzie się dobrze bawić na studniówce a ja wbrew pozorom nie xD
  • 31
@Bombidibajbaj: czyli jednak coś jest z tobą nie tak. Zamawianie dziwek jak i kupowanie od #!$%@? łychy jest bez sensu. To miało pokazać dzbanie jaką kasą miałbyś do wydania i co mógłbyś z nią zrobić. Za 2,5 kafla masz nawet całkiem udaną i bogatą noc w Wawie czy innym mieście. A że dziwki i droga łycha jest najbardziej jaskrawym przykładem i tego nie załapałeś to już nie moja wina byku
puszczałby jakieś radiowe chałtury żeby banda pustaków z biol-chemów i innych humanów się dobrze bawiła


@Bombidibajbaj: Z takim podejściem do innych ludzi nie żal się później że to cały świat jest zły i nikt Cię nie lubi.
puszczałby jakieś radiowe chałtury żeby banda pustaków z biol-chemów i innych humanów się dobrze bawiła

do tego połowa z gości to przecież różowe w moim wieku xD

jedyny raz w życiu kiedy na imprezie się dobrze bawiłem

bez żadnych bab


Patrz synu, jaki przegryw freethinker XD jak ktoś śmie mieć inny gust muzyczny niż pezet i być babą, bo każda baba to pustak XD i to z humana, czaisz?
@Bombidibajbaj: ja byłem, bo miałem iść z dziewczyną, ale w międzyczasie mnie rzuciła. Zapłacone, nie da się kasy odzyskać, to #!$%@?, idę. Zrobiliśmy z równie samotnym kumplem litra, ale brakło mi pod koniec papierosów, ogólnie to źle nie było ale smuteczek był. Nie polecam samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)