Wpis z mikrobloga

#przegryw #studniowka #szkola
Klasa maturalna. Sezon na studniówki (przełom stycznia i lutego) się zbliża to i na lekcjach wychowawczych już przewinął się ten temat. Byłem jedyną osobą, która zadeklarowała się, że na 100% nie idzie xD a może z 5 chłopaków w klasie (na 27, wszyscy to elektronicy albo teleinformatycy) jest w związku. Nawet ta banda nerdów uważa że będzie się dobrze bawić na studniówce a ja wbrew pozorom nie xD
  • 31
  • Odpowiedz
  • 4
@Wiejski_Druid w sumie warto żebym dodał. Tu nie chodzi o to że ja bym się jakoś źle bawił przy alkoholu ale dj (w ogóle #!$%@?ąc od tego, że mamy jakiegoś po #!$%@? dja zamiast zespołu) puszczałby jakieś radiowe chałtury żeby banda pustaków z biol-chemów i innych humanów się dobrze bawiła i do tego połowa z gości to przecież różowe w moim wieku xD jedyny raz w życiu kiedy na imprezie się dobrze
  • Odpowiedz
ITT: przegrywy nie poszły na studniówkę bo z nikim nie rozmawiają oraz nikt ich nie lubi. Tłumaczą to sobie oszczędnością 200zł

zadziwiające ile was tu jest XD
  • Odpowiedz
@Bombidibajbaj: Jeżeli nie masz z kim iść na studniówkę, to pójście jest bezsensu. Chociaż jeżeli macie zgrana paczke 5 osób to można zwyczajnie się tam #!$%@?ć przy akompaniamencie gadania dyrektorki co ma swój klimat. Ale z drugiej strony za te 300 czy 500 złotych na łebka x5 można zrobić taka impreze z dziwkami i kozal łychą że mielibyście co opowiadać wnukom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz