Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #pracbaza #kiciochpyta
Hej mam 27 lat i jestem inżynierem produkcji, ogólnie wpisuje się raczej w tag #przegryw. W sensie, raczej marna garstka znajomych, siedzenie w domu, jak dziewczyna to tylko w liceum, nigdy długiego związku i raczej nigdy seksu. Plus mojego życia to takie, że pracę w miarę lubię do tego w miarę dobrze zarabiam jak dla mnie 4900 netto; no i mam dach nad głową, kawalerkę po rodzicach. Praca i życie w małym mieście a nie jakimś Wrocławie, Warszawie.

No i tutaj wchodzi w moje życie związek który trafił jak grom z jasnego nieba wraz z #koronawirus.
Ale na początek - w 2019 roku do naszej firmy przyszła kolejna ekipa sprzątająca, która była utworzona z samych ukrainek. No i była w nich Karina.
Ja często zostaje w pracy po godzinach, sprawdzam maszyny, robię obchód, więc dużo miałem kontaktu z osobami od sprzątania bo one sprzątają jak już prawie cała firma "stoi".
Co do z wyglądu jest mocno średnia, natomiast jeśli chodzi o inteligencje itp. to nie obrażając jej to chyba nie widziałem bardziej nierozgarniętej kobiety niż ona.
No ale zawsze mi się z nią fajnie gadało po polsko - ukrainśku.
No i jak zaczęła się akcja z covidem w Polsce, to szef powiedział że musi zwolnić te najmniej potrzebne stanowiska, w tym te sprzątaczki i że do końca miesiąca przychodzą do pracy. No i kiedyś rozmawialiśmy, z Kariną no to powiedziała że ma odłożone kilka groszy ale jak nic nie znajdzie to będzie źle, ona wynajmowała pokój gdzieś w mieście.
Ja odpowiedziałem, że jak by było źle to może u mnie zawsze przenocować; w formie żartu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miesiąc po jej zwolnieniu do mnie pisze na fejsbuku, czy by mogła zamieszkać u mnie bo kończą się jej fundusze a nie może znaleźć pracy, a nie chce wracać na Ukrainę
No to masz babo placek, zgodziłem się
Od 5 miesięcy mieszka ze mną w kawalerce - dalej niema pracy, nie jest jakaś droga w utrzymaniu, jak wracam to jest ugotowany obiad, czysto itp.
No i od 3 miesięcy Karina zaczęła robić jakieś akcje typu:
- śpi jak zawsze na kanapie, tylko jej kołdra spadła i "piżama", no i śpi taka goła - jak ja wstaje rano do pracy,
- wracam z pracy a ona stoi goła w korytarzu, że właśnie się niby ubierała.
Niedługo później miało miejsce nasze pierwsze zbliżenie, oglądaliśmy władce pierścieni na TV, no i Karina stwierdziła, że to jej ulubiony film i nigdy go nie oglądała po polsku - to może napijemy się czegoś; wypiliśmy dwie butelki wina. No i Karina zrobiła się śmielsza i chciała to obrócić w seks, ja na szczęście byłem na tyle trzeźwy że się jakoś wybroniłem, bo przecież w domu ani jednej prezerwatywy ,bo przecież nigdy tego nie używałem. Oglądanie władcy pierścienia skończyło się na "francuskiej" robocie z strony Kariny i zaśnięciu razem na kanapie/sofie.
Po tej całej sytuacji Karina, stała się śmielsza już niby "celowo" chodziła po domu w samych majtkach, przychodziła do mnie do łóżka czy byśmy mogli spać razem, potem pojawił się seks (ale prezerwatywy już są) - którego ja staram się unikać, do tego pieszczoty których mi brakowało całe moje życie, tego jej "francuza" którego sprawia mi prawie że codziennie.
No i teraz tu zachodzi pytanie, że ja nie wiem czy ona to robi z miłości, czy z tego że się chce odwdzięczyć że ma gdzie spać i co jeść, czy co. Ja nawet bym ją mógł pokochać, bo myślę że taki zamknięty na ludzi przegryw jak ja, nikogo sobie nie znajdzie. Ale przeraża mnie w niej jeden fakt, to że ona jest właśnie taka "mało inteligentna" - jak byśmy częściej uprawiali seks, złapała by mnie na dziecko - boje się tego że to by się skończyło na tym, że ja będę na nie zapieprzał, ona nigdy nie pójdzie do pracy, a jeszcze nikt nie będzie wychowywał prawidłowo naszego dziecka bo ona się do tego "nie nadaje", w sensie że dziecko by było tak samo rozgarnięte jak matka. I ja nie mam na myśli tego, że ona jest głupia, że nie wie ile to jest 2+2, tylko jest taka strasznie mało zaradna życiowo. W urzędach jej trzeba ze wszystkim pomagać, ma 25 lat a nie umie z komputera korzystać, dla niej szukanie pracy to tylko chodzenie po mieście i szukanie gdzie ktoś ma wywieszoną kartkę że szuka kogoś do pracy, w internecie, w gazecie, w urzędzie pracy to nie.
No i boje się tego, że jak nie przerwę tego teraz, to nie pozbędę się jej z domu ale z drugiej strony będzie mi brakowało tego, że wracam na mieszkanie jest tam ktoś oprócz mnie, mam z kim pogadać, do kogo się przytulić no i z kim uprawiać seks.
No i jest straszny minus/plus Kariny zachowania i mojego przyzwolenia, jak powiem coś przy jej obecności że np.
- boli mnie głowa
- zmęczony jestem
- mam zły humor.
No to ona może temu "zaradzić", każe mi się położyć na sofie, robi mi masaż, który każdy wie czym się kończy - to się chyba nazywa masaż z "niespodzianką". No i teraz mnie boli sumienie i godność, bo ja nie wiem czy ona sobie zdaje z tego sprawę czy co, że ja tak jakby wydaję jej komendę do zrobienia mi "dobrze". Na zasadzie nie wiem czy ona to odbiera tak "ale mnie boli dzisiaj głowa" = "zrób mi loda" bo ja to tak traktuje. No i też się tego obawiam, że jak by się kiedyś coś posypało i kazał się jej spakować to będzie robiła problemy że "ona mnie tyle masowała a ja ją wywalam"

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f644eaef49ad326e7b1a168
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 40
  • Odpowiedz
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania Gościu, naprawdę nie trafiłeś najgorzej. Musisz zrozumieć, że Ukraina to nie Polska, tam dalej szczególnie w małych miejscowościach szukasz roboty chodząc od zakładu do zakładu i pytając czy ktoś nie szuka pracownika. Nie możesz mieć dziewczynie za złe, że szuka tak jak była tego nauczona u siebie. Pokaz jej co i jak i sama się ogarnie, dodatkowo będąc wdzięczna za pomoc. Co do dalszej relacji to najlepiej zapytaj wprost, trochę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: szukaj innej i uwierz w swoją normalnosc a nie przegrywostwo. Troche juz sie napewno ośmieliłeś... zarabiasz jakas tam kase...idz na silownie. Zadbaj o siebie. Same sie pojawia. Ktoras napewno" bedzie z milosci"

Ukrainka to slaabo. One od malego sa wychowywane i uczone na "jak usidlic faceta"
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @Mathas: @bizancjo: @siemaPrzegrywy9:
Ludzie, co wy mu za rady dajecie?
Uciekaj OPie, a raczej ją eksmituj. Ona nie lubi Ciebie, tylko zasoby jakie jej dajesz. Dzięki Tobie ma gdzie mieszkać i rozumuje po karyńskiemu, że musi urabiać Cię dupą, żeby to mieć.
Serio chcesz być z dziewczyną, która jest z Tobą nie dlatego bo Cię kocha, jesteś dla niej ważny, podobasz jej się,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czlowieku.... @wilku88 ci dobrze pisze, ona sie tak idealnie wpisuje w schemat ukrainskiej golddiggerki ze szok.

A jesli nie pogonisz, to zobaczysz ze z czasem okaze sie na tyle inteligentna ze zaliczy jakas "wpadke", i wtedy jak juz cie usidli wprost ci powie ze facet ma zarabiac a ona do zadnej pracy nigdy nie idzie... zacznie sie porownywanie do facetow kolezanek i zatesknisz za swoim przeszlym, samotnym przegrywem.

Zreszta, zasugeruj ja by sie wyprowadzila, to zobaczysz kawalek jej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: poza tym ty sie zorientuj czy aby nie ma ona tindera i czy nie ma jakis "gosci" w tej twojej chacie jak cie nie ma, bo sorry, ale z tego co piszesz ona traktuje fizycznosc jako przepustke do wygodnego zycia i profitow... Wiec naiwnoscia jest zakladanie ze jest wzgledem ciebie na pewno "ok"

Szczegolnie ze jej brak nacisku na jak najszybsza "formalizacje" i ogolnie "powazny zwiazek" to jedyne co
  • Odpowiedz
@wilku88 No kurde, przecież tak tu właśnie zachwala się związki z dziewczynami że wschodu podając to co ty uważasz za wady za mega zalety. Kij z uczuciami, jest miła, ładna, nie ksiezniczkuje, zajmuje się domem i jest na każde zawołanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jutro rano z Warszawy masz samolot do Meksyku, bilety są .....

Poważnie darmowy seks jest najdroższy. Na Ukrainie część kobiet jest "uległa" i dają dupy jako forma zapłaty, szukają też wygodnego życia. Pomieszka trochę w PL to może być różnie, posądzi Cię p gwałt/molestowanie i inne.

Na Twoim miejscu zmieniłbym swoje życie, zmieniając mieszkanie. Powiedz, że rodzice chcą sprzedać mieszkanie, przeprowadzasz się do nich lub wynajmiesz pokój gdzie u "babci", która nie toleruje "par". Zobaczysz jej reakcję co się wydarzy. Jeśli będzie płacz, lament itp może Cię złamać. Jeśli weźmie to na klatę jesteś na dobrej drodze. Powiedz, że macie jakieś 3 mc (przez ten czasu może nie róbcie seksów pod jakąkolwiek postacią). Postaraj się jej znaleźć pracę w internecie, im dalej od Twojego miejsca zamieszkania tym lepiej. W 3 miesiące chyba da radę ogarnąć jakąś pracę tym bardziej, że idzie sezon Bożego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Co do z wyglądu jest mocno średnia, natomiast jeśli chodzi o inteligencje itp. to nie obrażając jej to chyba nie widziałem bardziej nierozgarniętej kobiety

Walaszek, nie wygłupiaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No kurde, przecież tak tu właśnie zachwala się związki z dziewczynami że wschodu podając to co ty uważasz za wady za mega zalety. Kij z uczuciami, jest miła, ładna, nie ksiezniczkuje, zajmuje się domem i jest na każde zawołanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@taktoto: co ciekawe, te zachwyty niemal zawsze cichna w momencie slubu lub splodzenia kaszojada, bo nagle maska opada i sie okazuje ze to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo dużo myślisz, też mam podobne rozkminy zawsze. Może nigdy nie miała kogoś kto się nią zaopiekuje? 25 lat i wstydzi się po urzędach chodzić to jeszcze nic złego nie znaczy. Pogadaj z nią może po prostu co oczekuje, na czym stoi wasz związek?
  • Odpowiedz