Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@I-____-I: kupujcie dalej odgrzewane kotlety za pełną cenę gier AAA a potem płacz że was producenci gier ruchają w dupe na każdym kroku xD Nintendon't to jednak stan umysłu
  • Odpowiedz
@I-____-I: najbardziej cieszy mnie to, ze takie sunshine nawet nie jest przeportowane, tylko wrzucone w emulator, wiec mam nadzieje ze szybko bedzie mozna te gre podmienic na cos lepszego XD ale to, ze nie dorzucili do galaxy jakichs nie wiem, save statow, cheatow, mozliwosci zmiany sterowania albo sposobu wyswietlania, obslugi drugiego analoga zamiast ekranu dotykowego (ktory jest strasznie niewygodny) to to jest zwykle lenistwo i dramat
  • Odpowiedz
@Patison47: @Baron_Nintendo: @I-____-I: @Zales360: @Quimeen:
Nintendo wie, że może sobie na to pozwolić i to robi. Czy to dobre? Oczywiście, że nie. Czy ludzie kupią? Oczywiście, że tak bo to jedne z lepiej ocenianch gier ever. Dodatkowo polityka cenowa gier nintendo przekonała mnie i jest to mój pierwszy w życiu preorder, bo wiem, że i tak sprzedam go praktycznie za tę samą cenę po przejściu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@W_k_u: problem w tym że gier Nintendo raczej nie kupuje się żeby przejść raz i sprzedać. W Smash Bros, Mario Kart, Zeldy, Pokemony, Mario Party można grać w nieskończoność. Dlatego wolałbym gdyby były tańsze, choćby nawet kosztem braku możliwości odsprzedaży
  • Odpowiedz