Wpis z mikrobloga

Robię się sentymentalny chyba.

Miesiąc temu urodził mi się syn. Życie wywróciło się do góry nogami, nie ogarniamy domu tak jakbyśmy chcieli, ciągle nie mamy czasu na nic. Dowiedziałem się jak kąpać dziecko, kiedy karmić i że zmiana pieluchy nie jest straszna... No chyba że mówisz "ooo jaki bobas" i on akurat sika w twoją stronę do twojej otwartej, gadającej buzi. Wiem jak ciężko udrożnić nosek, że karmiąc piersią trzeba podawać witaminy dodatkowo i że nie ma miejsca na spontaniczność w życiu codziennym. Mimo kryzysu emocjonalnego i wycieńczenia fizycznego kochamy się nadal i idziemy do przodu jako rodzinka NL. Miłej niedzieli Miraski( ͡º ͜ʖ͡º)

#feels #rodzina #tatacontent #zwiazki #holandia #niebieskiepaski #rozowepaski #chwalisiealetylkotroche
Pobierz IkBenPool - Robię się sentymentalny chyba.

Miesiąc temu urodził mi się syn. Życie wy...
źródło: comment_1599975627s223QpKJM56DhbbGtZ5Rxy.jpg
  • 285
Mimo kryzysu emocjonalnego i wycieńczenia fizycznego...


@IkBenPool: Cooo? XD
Pierwszy miesiąc jest najłatwiejszy z pierwszych 3 lat, a i tak hardkor zaczyna się dopiero od drugiego. Ty się ciesz sielanką póki jeszcze trwa, a nie o kryzysach #!$%@?. #!$%@?łeś się na stanowisko które jest dożywotnie i nie da się abdykować. Lepiej się weź w garść bo będzie tylko gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)