Wpis z mikrobloga

dla kogoś, kto nie ogląda F1 tydzień w tydzień, podział na hardy, mediumy i softy są zdecydowanie łatwiejsze do zrozumienia


@Luceeek: Tak, ale nieoczywiste jest, że w hardy z jednego weekendu są softami w drugi. Jak dla mnie to tylko przerzucenie złożoności z miejsca w miejsce.

F1 to techniczny sport, oglądanie go bez rozumienia detali moim zdaniem mija się z celem.

Zresztą, jak chcą uprościć, to może powrócić do starego systemu
@myzael przecież kiedyś na każdy tor były inne mieszanki, tylko po prostu podawali je jako prime i option. Od strony technicznej to one się znacząco różniły miękkością. Jednak widzowie nie wiedzieli jakie dokładnie mieszanki były używane. Zmniejszenie liczby mieszanek do 7, a teraz do 5 to kolejne sposoby na obniżanie kosztów.
@Syskiev: No ale przyswoić sobie informację, że dzisiaj czerwona to C5, żółta to C4 a biała to C3 raczej nie jest turdno. I potem wiesz na czym jedzie. Zresztą jakie to ma znaczenie. Biała zawsze najwolniejsza a że czasem biała jest czerwoną to trudno ;p
F1 to techniczny sport, oglądanie go bez rozumienia detali moim zdaniem mija się z celem.


@myzael: a ja oglądam bez rozmyślania o tym czy dana twarda mieszanka to soft czy superhard. Po prostu fajna rozrywka do niedzielnego obiadu. I takich Januszy jak ja jest najwięcej w każdym sporcie i to w nich się celuje z transmisją ( ͡° ͜ʖ ͡°)