Wpis z mikrobloga

jak się robi poboczne questy wszystkie to owszem, płyniesz, ale jak lecisz tylko z głównym questem to może się okazać że c-----e eq i w------l


@Gymski: w sumie w ten sposób nie grałem, więc trudno mi się odnieść, może i tak jest. Choć wydaje mi się, że i tak robiąc ten wywar, który przywracał życie przy zadawaniu obrażeń i atakując nawet na pałę i tak można zabić wszystko w tej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Theos: czemu? Wytłumaczysz bo nie wiem o co chodzi z wilkołakiem. Czy po prostu to kolejny boss z wiedźmina, który niby ma być trudny?


@Cinkito: pewien jutuber ubijał go przez 5 godzin na najwyższym poziomie trudności.

  • Odpowiedz
@Theos: dzięki za info, nie interesuje się polskim jutubem więc nie miałem prawa wiedzieć. Wiem, że istnieje ktoś taki jak Wonziu, ale nie wiem czy kiedyś widziałem jakiś filmik z jego udziałem
  • Odpowiedz
@mienskoduszone: Yup. Akurat zastosowanie aksji w walce odkryłam na samym początku w bardzo debilny sposób. Mianowicie stwierdziłam że chcę pojeździć dzikim koniem i jedynym sposobem było rzucenie aksji. I akurat wtedy zaatakował mnie wilk, aksji rzuciłam na niego dzięki czemu szybko go zabiłam. Od tej pory korzystałam regularniexD muszę kiedyś skończyć tego Wiedźmaka.
  • Odpowiedz