Wpis z mikrobloga

Prawdziwy gracz nie wykłóca się o to która platforma do grania jest lepsza ponieważ posiada obie te platformy.

Naprawdę nie wiem kto i wedle jakich wartości miałby się ograniczać tylko do jednego sprzetu. Wiele na tym straci bo ominie go sporo świetnych tytułów ekskluzywnych. Tak więc beka z wszelkich wojenek tego typu.

#gry #pcmasterrace #ps4
źródło: comment_1599141713CdXoQ9VysjyibzK3d5JhOO.jpg
  • 45
@Gronbar Ale my tu dyskutujemy o posiadaniu PC + PS4 które idealnie się uzupełnia. Microsoft zrezygnował z eksów i teraz wydaje wszystko zarówno na Xboxa jak i komputery.
@Larsberg: Ale zrobiłeś post jakobym miał już lecieć do sklepu bo mnie ominie 15 letnia gierka. Osobiście jak tak pomyślę to obecnie tylko dwie gry by mnie zmusiły do posiadania PC tak, że mus - muszę mieć. Heroes 3 i Disciples 2. Ale do tego wystarczy laptop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Larsberg: Jestem tylko ciekaw jakie to gry ekskluzywne mnie ominą na PC. #!$%@? CSGO?


[]

@Mega_Smieszek:

Dla przykładu tak popularne tytuły jak League of Legends, World of Warcraft (generalnie większość gier mmo rpg z kilkoma wyjątkami). Do tego jak sam słusznie zauważyłes gry strategiczne.
No i na konsoli nie można grać w Hiroski 3 więc bk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mega_Smieszek Jest masa gier które są dostępne tylko na pc, większość tytułów esportowych jest głównie na pc, to nie jest kilka indykow tylko światowe hity w którą graj miliony graczy A twoje komentarza w stylu ,, na pc jest tylko ets i jakieś gówno gierki,, czyni cię kompletnym ignorantem i fanboyem. Ja na przykład jak konsolę używam ps4 ale kupiłem xone tylko po to żeby zagrać w halo 5, więc według mnie
@Larsberg: Ja mam obecnie kompa za 10k, PS4, Xboxa 360 (w sumie Microsoft ma normalnie aplikacje xboxa na kompa więc można uznać że One'a też mam) i Switcha xd
@Larsberg: Prawdziwy gracz to gra w co mu się podoba. A smutna prawda jest taka, ze dorośli ludzie albo poświęcają gierkom cały swój czas wolny, przez co mogą kupować kilka urządzeń bo dadzą radę z wszystkiego korzystać, albo ograniczają się do jednego sprzętu bo najzwyczajniej w świecie im nie starczy czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°) a takie granie po 2 godzinki w jeden tytuł raz na jakiś
@Larsberg:

Prawdziwy gracz nie wykłóca się o to która platforma do grania jest lepsza ponieważ posiada obie te platformy.

Naprawdę nie wiem kto i wedle jakich wartości miałby się ograniczać tylko do jednego sprzetu.


Ja. Niektórzy pytają się mnie czy to przez moje BI-zantyńskie korzenie, czy BI-rmański nacjonalizm. To BI-eda.