Wpis z mikrobloga

Przeczytałam komentarze pod wpisem @blinkarA i jestem po prostu przerażona poziomem wiesniactwa, płytkości i nie wiem co jeszcze komentujących. To jest tskie dno. Typowa Polska w pigułce. Wszelkie wykopki płaczą ze loszki to kuurvy i nie chcą ich bo są: niscy, grubi, wysocy, szczupli, maja małego #!$%@?, duże #!$%@?, oponkę, absy, pryszcze, zakola cokolwiek a laska wrzuca cycki na WOŚP i słyszy najobrzydliwsze komentarze ever.Nie, to nie jest wolność słowa tylko DRAMAT. Pluje na was. Serio, ha tfu na was. Mam nadzieje, ze w życiu swoim przyszłym nie spotkam takich prostaków. #oswiadczenie #zalesie #wgw
  • 120
@girlsjustwannahavefun
Popieram Cię. Gdybyśmy jeszcze miały jakiś wpływ na wygląd piersi... To wtedy każda by miała idealnie symetryczne, jędrne w odpowiednim rozmiarze cycki.

Ja lubiłam bardzo swoje cycki, ale w ciąży mi się ogromnie zmieniły, już nie są 20 letnimi jędrnymi piersiami z malutkimi sutkami, które idealnie mieściły się w dłoni. I co? I nic, dalej je lubię, mąż też, rozumie że takie zmiany postępują i że ciało ludzkie się zmienia.

Ale
@PrzegrywNaZawsze: dokładnie. Walczą o szacunek bo są niscy albo jacyś na fo tak samo nie maja wpływu jak na wygląd piersi a są pierwsi do obleśnych komentarzy. Potwornie mnie to strigerowalo. Serio nie kumam jak mkzna komuś pisać tsk obrzydliwe rzeczy. Nie musza mi się podobsc jej piersi, nie muszę tez jej mówić ze są obleśne. Masakra.
Też tak to pamiętam, a na wykopie od 9 lat. No ale teraz jeden z popularniejszych tagów to #przegryw a jego użytkownicy wiadomo jaki mają stosunek do kobiet.


@PrzegrywNaZawsze: Kiedyś to wyglądało tak:
https://wykop.pl/wpis/14529035/podobno-dzisiaj-dzienchlopaka-przypominam-najlepsz

Co prawda wpis z 2015 roku, ale sam filmik był chyba z 2012? Szkoda że poszedł jako prywatny. Ludzie ogólnie byli dla siebie bardziej mili, nie było armii z tagu #przegryw, jedynie kucolandia. Fajne czasy :<
@girlsjustwannahavefun: niestety, ludzie są tu anonimowi stąd tyle odwagi u nich do plucia jadem. Też czytałem, jestem zdegustowany, takie papierowe ludziki, które na co dzień nie mają wiele do powiedzenia wyrzucają w internecie swoje frustracje. Nie dziwię się, że wykop ma wątpliwe opinie wśród internautów, bo poziom sporej części użytkowników to dno Rowu Mariańskiego. @blinkarA jesteśmy z Tobą