Wpis z mikrobloga

@Strzalka Bardzo ładny Philodendron na ścianie ;D

Mi się drzwi podobają, chcemy zamontować do sypialni podobne bo i tak zawsze otwarte wszystko a jedynie czasem muszę koty odseparować czy syf ukryć więc innych nie potrzebujemy a skoro wąsko to takie najlepiej.
  • Odpowiedz
@Strzalka: pomyślałam, że wrzucasz zdjęcie swojego przedpokoju z prl-u przez te kwiatki.
Potem popatrzyłam na drzwi i stwierdziłam, że to jednak piwnica :D
  • Odpowiedz
problemu nie bo grube drzwi (te z lustrem) prowadza do sypialni, ale jak np pracuje w biurze i chce nie slyszec pralki to musze zamknac 2 pary drzwi. od graciarni i biura zeby wirowania nei bylo slychac (tzn slychac ale delikatnie)


@Strzalka: ciekawi mnie jak bedzie wygladala sprawa przeciagow, bo chyba moze dosc sporo powietrza takie cos przepuszczac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niemily: no przyznaje drzwi nie wyciszaja pomieszczenia tak bardzo jak normalne ale to nie 40m2 ze slychac wszystko co sie dzieje. + mieszkaja tutaj 2 osoby. Listwy beda bankowo czarne bo tak mi sie podoba + szafa w korytarzu bedzie czarna z brazowa poducha.


@Strzalka: moja siostra w mieszkaniu walczyła o każdy metr i zrobiła do salonu przesuwne, ale chowane w ścianę. Domykały się perfekcyjnie, chodziły bezgłośnie i
  • Odpowiedz