Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Strzalka: na plus panele i rośliny
na minus cała reszta
ciemna listwa przy podłodze zupełnie do niej nie pasuje
te drzwi jak z obory, hałasują i nie wyciszają pomieszczeń
a największy koszmar to drzwi zaklejone lustrem
  • Odpowiedz
@Cosmo77: czasem slysze o jednym jak mowi Tadeusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@niemily: no przyznaje drzwi nie wyciszaja pomieszczenia tak bardzo jak normalne ale to nie 40m2 ze slychac wszystko co sie dzieje. + mieszkaja tutaj 2 osoby. Listwy beda bankowo czarne bo tak mi sie podoba + szafa w korytarzu bedzie czarna z brazowa poducha.

@Nowa_Zielonka_: to tutaj max 15m jest
  • Odpowiedz
@Strzalka: Na pierwszy rzut oka myślałem, że ktoś wrzucił zdjęcie szkolnego korytarza, bo to w końcu 1 września ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te roślinki skojarzyły mi się z korytarzem w moim liceum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale na drugi rzut oka całkiem fajnie, chociaż dużo tych drzwi przesuwnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kwiateusz: k---a się śmiej. Dawno temu byłem ministrantem i chodziłem po kolędzie z proboszczem. (Tutaj wyjaśnię jak to u nas jest, bo wiem ze jest rożnie). Ministranci idą przed księdzem, czekają na niego, potem on przychodzi, jest W imię Ojca i tak dalej i idziemy dalej a on zostaje i gada/je/pije co tam akurat się trafi. No i tak weszliśmy do jednego domu, idziemy pomału, już miałem skręcać, ale gospodarz
  • Odpowiedz
@chomikgumiok: czy Ty nie byłeś u mnie na chacie? Bo miałem identyczną sytuację :D tyle że u mnie w prawo nie "dalej" :D
Dlatego sie nie śmieje bo u mnie kilka osób tak poszło, lustro jest na szafie na przeciw pokoju, na pelną wysokość pomieszczenia :D
  • Odpowiedz