Wpis z mikrobloga

@wcfilmowe: niby masz racje bo 10m2 z 65 uciete na korytarz ale dzieki temu oddziela mi sypialnie od salonu + te drzwi z lustrem ktore maja prawie 10cm grubosci. Zamyslbyl taki ze drzwi przesuwne wszedzie tam gdzie niepotrzebna jest 100% cisza.

@IdzDoAptekiPoLeki: okolice 5-6k (plus klamki ktore musialem kupic 2 pary, jedna chromowana od strony lustra, czarna od strony sypialni)

@Pantegram: tez nad tym myslalem ale mieszkanie ma 4 okna od polnocy i balkon od wschodu i balem sie ciemnosci bo wszyscy mnie tak straszyli. Teraz po wykonczeniu w ogole to sie nie sprawdzilo i
  • Odpowiedz
@Strzalka: Jest duży prześwit między drzwiami a ścianą w tych mechanizmach? Pytam, bo myśłałem o takim rozwiązaniu u siebie. Alternatywą są drzwi kieszeniowe, ale to trzeba drugie tyle ściany wyrąbać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Strzalka: Dzięki :) Quickstep to jednak wymiata - od razu widać, że porządny panel, a nie jakaś po pierdółka ;)

balem sie ciemnosci bo wszyscy mnie tak straszyli. Teraz po wykonczeniu w ogole to sie nie sprawdzilo i moglem isc w ciemniejsza farbe.


Łojezu jakbym moich rodziców słyszała... Każda kolorowa farba to dla nich "o Boże, jaka ciemna, dziecko, nie rób takiej, ciemno jak w grobie i pokój się zmniejszy" ( ͡ ͜ʖ ͡) Ja nie wiem, według nich to chyba tylko pastele są legitne + jak masz małe pomieszczenia to im bielej tym lepiej, tak jakby dało się białą farbą
  • Odpowiedz
@Doctor_Pleasure: jest dokladnie 17 mm, zeby nie bylo widac co robisz w pokoju to drzwi musza byc 10cm wieksze od "framugi". Ja mam drzwi 900mm a okno 800 mm i nic nie widac

@Pantegram: ja ogolnie robie mieszkanie dosc niestandardowo :D czekam az mi zrobia meble do lazienki bo tez ze tak powiem bedzie troche kontrowersyjna jak z drzwiami. Cala czarna + umywalka ze skamienialego drewna.
Strzalka - @Doctor_Pleasure: jest dokladnie 17 mm, zeby nie bylo widac co robisz w po...

źródło: comment_1599038566vIPyhNfm041MW8ctco6yDc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ja ogolnie robie mieszkanie dosc niestandardowo :D czekam az mi zrobia meble do lazienki bo tez ze tak powiem bedzie troche kontrowersyjna jak z drzwiami. Cala czarna + umywalka ze skamienialego drewna.


@Strzalka: przygnana zazdroszcząc zestawów lego - pochwalisz się łazienką?( ͡° ͜ʖ ͡°)
no i moim zdaniem - przedpokój piękny - zadowolony jesteś po dwóch latach użytkowania, czy coś znaczącego byś poprawił, albo zwrócił uwagę?
  • Odpowiedz