Wpis z mikrobloga

Kupiłem na Allegro 3 kg Michałków. Miały być na prezent, jednak po otwarciu okazało się, że są w nich mole... Może macie jakiś pomysł, co z nimi zrobić? Trochę szkoda wyrzucić po prostu 3 kg cukierków na śmietnik, a ja na pewno ich nie zjem. Może ktoś byłby chętny, to od razu zrobimy #rozdajo? Naprawdę chciałbym się ich już pozbyć, bo mole coraz bardziej rozłażą się po pokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#cukierki #michalki #siemianowice #slodycze #mole #allegro
Pobierz AndrzejCieWidzi - Kupiłem na Allegro 3 kg Michałków. Miały być na prezent, jednak po ...
źródło: comment_15988313142p6M8M7GmLxLi10kd7IRMp.jpg
  • 16
@allegro_pl: z tego co jest w poście opisane to kolega już dostał zwrot pieniędzy a widocznie sprzedający nie chciał odzyskać cukierków z robakami XD

@AndrzejCieWidzi: jaka jest data przydatności do spożycia? Proponuję skontaktować się z producentem i czekać na ich reakcję.

Górnośląska Fabryka Cukierków
HANKA Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 13/5
40-145 Katowice

biuro@michalki.eu
biuro@hankasiemianowice.pl
@allegro_pl: W ogóle takiego zgłoszenie nie było najwyraźniej Pan sobie zdjęcia pomylił produktu bo nie mamy zgłoszenia reklamacji ani informacji z allegro a my żadnych POK nie mamy.
@Sku007: A czy mógłbym wiedzieć, z kim mam przyjemność? Zakup był pod koniec maja. Bardzo długo czekałem na paczkę, a potem sam otwarłem ją dopiero po kilkunastu dniach. Dyskusja ze sprzedającym nie przynosiła rezultatów, więc zgłosiłem sprawę do Allegro i otrzymałem zwrot pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)