Wpis z mikrobloga

Dajcie kilka plusów dla mojego Łoniaka, nikt nigdy nie pulsuje Fiata Uno 900 bez FIRE. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kupiłem go 3 miesiące temu za 800 zł w celu dojazdów do pracy 6km dziennie od domu. Nie spodziewałem się jednak, że z tego przyjemniaczka zrobi się chyba najlepsze daily jakie miałem, a wieeeeeele fur w swoim życiu objeździłem. Ostatnio nawet bez problemu przeszedł przegląd, a goście na stacji kontroli aż przecierali oczy że podłoga nie ma ani jednej dziurki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Małe to, w mieście wszędzie się zmieści, spalanie na poziomie 5l/100km, cena części jak woda, silnik na łańcuchu. Może nie jest demonem prędkości bo na trasie rozwija max 90km/h z górki, ale trasę 200km nim zrobiłem bez jednej przerwy #pdk (fotele w nim są mega wygodne). Trzymajcie kciuki żeby jeździł jak najdłużej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #pokazauto #chwalesie
Pobierz histaminapusz - Dajcie kilka plusów dla mojego Łoniaka, nikt nigdy nie pulsuje Fiata ...
źródło: comment_1598814140WiJIryv31etqywSwmTqNMG.jpg
  • 46
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@histaminapusz: typie to jest coś pięknego, to jest ideolo motoryzacji pod względem dłubania w aucie, to jest kwintesencja awaryjności ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się mojego 29 letniego złomka pozbyje to takie uno zakupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)