Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu odebrałem wreszcie swój samochód () Honda Civic X Sport Plus 1.5MT. Fantastycznie, wszystko cacy, prowadzenie, dynamika, osiągi, komfort, wygląd. Może wykończenie w środku mogłoby być na wyższym poziomie, ale i tak jest bajka (ʘʘ)
#honda #civic #samochody #pokazauto i trochę #chwalesie
Majku_ - Kilka dni temu odebrałem wreszcie swój samochód (。◕‿‿◕。) Honda Civic X Sport...

źródło: comment_1598703932aZsMWy5qWf8jGFMeSP1Wi6.jpg

Pobierz
  • 139
@kobrys13: wcześniej Civic VI, a ostatnio Opel Astra H. Opel jest naprawdę porządnym, poprawnym autem. I w sumie tyle. Nic do zarzucenia, ale też nic, co powodowałoby jakiś dreszcz, czy zachwyt.

@rkadjar: Po prostu mam wrażenie, że twórcy poświęcili wnętrzu mniej uwagi, niż temu, co mamy na zewnątrz. O ile z zewnątrz wygląda świetnie, tak w środku jest trochę... tanio? Ale to absolutnie w niczym nie przeszkadza.

@lossiemkos89: Mam
@Popularny_mis: na razie tylko taką jedną sobie strzeliłem :)
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civic-sport-plus-1-5-vtec-turbo-6mt-honda-connect-182km-obsidian-blue-ID6DcjNq.html - tutaj masz ten sam samochód z tym samym wyposażeniem i kolorem. Całość jest seryjna, więc to to samo.

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzy - dla mnie osobiście jest idealnie. Odważnie i nieco drapieżnie, ale właśnie akurat, nie za bardzo.

No a środek - niestety, mogło być lepiej, ale tragedii nie ma. Po prostu po tym, co auto prezentuje na zewnątrz,
zawsze mnie ciekawi średni wiek osób kupujących nówki z salonu,


@tytanowy_kalafior: mnie zawsze ciekawią historie ludzi, którzy kupują Audi i Mercedesy za 500-600k :D A mówiąc zupełnie serio - ciężka praca się opłaca, ale nie chcę wchodzić w żadne kołczningowe brednie, bo oprócz ciężkiej pracy potrzeba jeszcze trochę szczęścia, przydaje się też umiejętność wykorzystywania tego szczęścia. Poza tym zawsze może być lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@