Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@furcio nie rozumiem kompletnie twoich zarzutów i nie chce mi się prowadzić tej dyskusji. Znasz kogoś, kto oszukuje na jdg? Może prowadzi fikcyjną działalność, pracując na etacie? Zgłoś go gdzie trzeba i miej problem z głowy.
  • Odpowiedz
Dla mnie wnetrze wszystkich japońskich marek to nieporozumienie. Przyciski takie jak 20 lat temu,


@lemansblue: to polecam zajrzeć do Civica VIII (Ufo), który wnętrzem wyprzedza swoje 2 nowsze generacje. :D
  • Odpowiedz
@PanJson: ech.... współczuję. Mam nadzieję, że mnie to nie spotka. Opiszesz pokrótce, jak ta kradzież wyglądała? Na walizkę, ktoś się włamał, laweta? W ogóle dowiedziałeś się czegoś w śledztwie, czy zniknął w biały dzień i nikt nic nie widział?
  • Odpowiedz
@Majku_: Jaki miałeś silnik w civiku 6 gen? Miałem takiego 1.6 113KM jak na taką moc nie jeden się zdziwił jak to chodzi ,zajebiste to było auto mechanicznie nie do #!$%@?. Ta twoja nowa Honda zarąbista ,mnie się środek podoba ile ci pali na setke?
  • Odpowiedz
@#!$%@?: w tamtym civiku miałem... 1.4, 90 KM ¯\_(ツ)_/¯ Ale miałe trochę modyfikacji, że wychodziło pewnie coś ok. 105-110 KM. Także również jeździł zaskakująco sprytnie, zwłaszcza na wysokich obrotach.

A w nowej na razie zrobiłem zaledwie 70 km po mieście i na ten moment mam równo 8.0 l/100 km. Nie było ani czasu (ani tym bardziej pogody), by wyskoczyć gdzieś za miasto, ale według wskazań z innych samochodów ten silnik w trasie
  • Odpowiedz
@Majku_: Na walizkę jak wyskoczyłem na 10 minut do sklepu odjechali z parkingu i ślad zaginął. Policja nawet za bardzo nie szukała umorzyli sprawę dosyć szybko. Fura była w leasing także w zasadzie nie poniosłem zbyt dużych kosztów. Szkoda że te hondy tak kradną załóż dodatkowe zabezpieczenia, bo ja tego nie zrobiłem.
  • Odpowiedz
Policja nawet za bardzo nie szukała umorzyli sprawę dosyć szybko.


@PanJson: typowe...
Zakupiłem do samochodu ubezpieczenie GAP, więc niby spoko. Natomiast z racji tego ubezpieczenia w salonie odradzali dokładanie dodatkowych zabezpieczeń - pytałem o lokalizatory gps i inne takie. Chociaż pewnie i tak założę.

Pytałem o sposób kradzieży, bo mnie to zastanawia. Mówisz, że wyskoczyłeś na kilka minut do sklepu. I teraz pytanie - czy śledzili Cię od dłuższego czasu, czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_
Co ci dadzą lokalizatory i inne bajery skoro złodziej pierwsze co zrobi, to zagłuszy sygnał?
A jak masz GAP, to po kradzieży chyba pozostaje liczyć, że policja nie znajdzie Twojego auta, bo będzie pewnie w kawałkach, albo co najmniej solidnie zdekompletowane i weź się potem bujaj z naprawianiem tego jeśli nie wyjdzie całka... A terminy w ASO Hondy to tragedia. Obsługa zresztą nie lepsza ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@Johny3: no właśnie w tym chyba rzecz, by wybrać taki lokalizator, którego nie będę w stanie znaleźć/wyłączyć, ani zagłuszyć.
Jeśli chodzi o obsługę w ASO, masz na myśli jakiś konkretny salon, czy ogólnie cały system?
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_
Ja mam na myśli konkretnie ASO w Kato (z tym, że zanim wybudowali nowy) i Gliwice. Same salony to inna sprawa, bo jak widzą w człowieku klienta to będą skakać byle sprzedać (chociaż mnie na początku olewali w Hondzie xD w innych salonach sprzedawcy podchodzili i coś tam doradzali, a w Hondzie totalna olewka i trzeba się było prosić o pomoc sprzedawcy - chociaż to pewnie też wina młodego wieku). Serwis
  • Odpowiedz
@Johny3: to ja podobnie zostałem potraktowany w salonie innej marki (oszczędzę sobie wskazywania, w jakim dokładnie :) ), ale w Hondzie czułem, że trafiłem na gościa z pasją. Nie był co prawda zbyt skłonny do ustępstw, ale ogólnie potrafił zainteresować samochodem (chociaż mnie wcale nie musiał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Mam nadzieję, ze wizyty w serwisie podtrzymają dobre wrażenie zabrane z tego miejsca :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ no jak już sprzedawca zauważył, że chcę kupić auto, a nie tylko przyszedłem na darmową jazdę próbną, to była inna rozmowa xD
  • Odpowiedz
@rapidd: to tak jak i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
po zrobieniu zdjęcia pomyślałem sobie, że w sumie trudno byłoby poznać, gdzie to zdjęcie robione, nawet jeśli ktoś zna miejscówkę. Jeszcze ta warszawska rejestracja obok, a tu proszę - koneser-krajoznawca się znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz