Wpis z mikrobloga

@Majku_ Gratulacje. Dla mnie wnetrze wszystkich japońskich marek to nieporozumienie. Przyciski takie jak 20 lat temu, nawigacja wyglada bardzo słabo w porównaniu do konkurencji z Europy. Dlatego właśnie nigdy nie kupilbym Japończyka, ale co kto lubi. Zdecydowanie w tej klasie wybralbym nowego Golfa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lemansblue wnętrze to właściwie jedyny słaby punkt tego samochodu, a interfejs systemu wygląda naprawdę jak z 2010 roku. Zdecydowanie wygrywa jednak układem kierowniczym i silnikiem, oraz kilkoma innymi rzeczami, które sprawiają że dla mnie osobiście golf nie ma argumentów :)
  • Odpowiedz
@bb89: mniej niż w Oplu? Zdecydowanie. Natomiast w tej wersji mam adaptacyjne zawieszenie i mogę je sobie utwardzić, wtedy trzęsie prawie tak samo jak w Oplu :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 187
@moze_nie: kolega się cieszy z normalnego wozidla na co dzień a Ty się przypierdzielasz z jakims Ferrari xD w ogole spojrzałem w Twoje wpisy i większość z nich jest bardzo kąsliwa - wyglądasz na bardzo sfrustrowanego człowieka. Może warto udać się do specjalisty coś z tym zrobić?
  • Odpowiedz
@Majku_ : > mnie zawsze ciekawią historie ludzi, którzy kupują Audi i Mercedesy za 500-600k :D A mówiąc zupełnie serio - ciężka praca się opłaca, ale nie chcę wchodzić w żadne kołczningowe brednie, bo oprócz ciężkiej pracy potrzeba jeszcze trochę szczęścia, przydaje się też umiejętność wykorzystywania tego szczęścia. Poza tym zawsze może być lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też mnie to zastanawia, szczególnie jak obok zaparkuje ktoś w
  • Odpowiedz
via Android
  • 16
@moze_nie o stary, nie wiem jak to skomentować. Na myśl nasuwa się tylko jedno: xDDD

Jaki ja w ogóle głupi byłem, że cieszyłem się z zakupu własnego mieszkania w jakiejś Polsce. Powinienem w tym czasie kupować trzeci apartament na Manhattanie, albo w londyńskim city.

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@grzech_u dlatego wychodzę z założenia, że najlepiej po prostu robić swoje i nie oglądać się specjalnie na innych. Zawsze się znajdzie jakiś somsiad, co ma droższy samochód, większe podwórko i dłuższego... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sheppard28 na papierze 182, ale ludziom na hamowniach wychodziło po 202-210 nawet. I faktycznie przyspieszenie ma zauważanie lepsze niż deklarowane 8.3 do setki
  • Odpowiedz