Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu odebrałem wreszcie swój samochód () Honda Civic X Sport Plus 1.5MT. Fantastycznie, wszystko cacy, prowadzenie, dynamika, osiągi, komfort, wygląd. Może wykończenie w środku mogłoby być na wyższym poziomie, ale i tak jest bajka (ʘʘ)
#honda #civic #samochody #pokazauto i trochę #chwalesie
Pobierz Majku_ - Kilka dni temu odebrałem wreszcie swój samochód (。◕‿‿◕。) Honda Civic X Sport...
źródło: comment_1598703932aZsMWy5qWf8jGFMeSP1Wi6.jpg
  • 139
@lemansblue wnętrze to właściwie jedyny słaby punkt tego samochodu, a interfejs systemu wygląda naprawdę jak z 2010 roku. Zdecydowanie wygrywa jednak układem kierowniczym i silnikiem, oraz kilkoma innymi rzeczami, które sprawiają że dla mnie osobiście golf nie ma argumentów :)
@bb89: mniej niż w Oplu? Zdecydowanie. Natomiast w tej wersji mam adaptacyjne zawieszenie i mogę je sobie utwardzić, wtedy trzęsie prawie tak samo jak w Oplu :)
@Majku_ : > mnie zawsze ciekawią historie ludzi, którzy kupują Audi i Mercedesy za 500-600k :D A mówiąc zupełnie serio - ciężka praca się opłaca, ale nie chcę wchodzić w żadne kołczningowe brednie, bo oprócz ciężkiej pracy potrzeba jeszcze trochę szczęścia, przydaje się też umiejętność wykorzystywania tego szczęścia. Poza tym zawsze może być lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też mnie to zastanawia, szczególnie jak obok zaparkuje ktoś w
@grzech_u dlatego wychodzę z założenia, że najlepiej po prostu robić swoje i nie oglądać się specjalnie na innych. Zawsze się znajdzie jakiś somsiad, co ma droższy samochód, większe podwórko i dłuższego... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)